Середа, 12 Листопада, 2025
Головна > Новини Києва > Гаряча тема > 28 та 29 жовтня обмежуватимуть рух проспектом Маршала Рокоссовського в Оболонському районі столиці (+схема)

28 та 29 жовтня обмежуватимуть рух проспектом Маршала Рокоссовського в Оболонському районі столиці (+схема)

Дороги, транспорт та парковкиДорогиОрганізація дорожнього рухуКиїв та міська влада

28 та 29 жовтня, з 8:00 до 23:00, обмежуватимуть рух проспектом Маршала Рокоссовського в Оболонському районі столиці. Про це повідомляють у КК «Київавтодор».

Дорожники влаштовуватимуть верхній шар асфальтобетонного покриття на ділянці проспекту – від вул. Юрія Кондратюка до вул. Полярної.

Роботи проводитимуть за сприятливих погодних умов.

На час ремонтних робіт внесуть зміни в маршрути тролейбусів №№ 6, 33 та автобусів №№ 32, 99.

У комунальній корпорації перепрошують за тимчасові незручності та просять врахувати обмеження при плануванні маршруту.

На схемі позначено місце проведення дорожніх робіт на проспекті Маршала Рокоссовського — від вулиці Юрія Кондратюка до вулиці Полярної. Червона стрілка вказує напрямок руху, а поряд розміщено жовтий знак дорожніх робіт. Уздовж верхнього та нижнього країв зображення — смугасте чорне й жовте обрамлення, що позначає попередження. У нижньому лівому куті — логотип «Київавтодор».

Новости Краматорска