Економічний та соціальний розвитокКерівництвоКиїв та міська владаБезпека та правопорядокБізнес та ліцензування
Акселератор «Стійке місто» за підтримки Проєкту USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» оголошує про відкриття спеціальної номінації «Кібербезпека міської інфраструктури» в межах конкурсу інноваційних проєктів. Про це повідомив керівник цифрової трансформації Києва та заступник голови КМДА Петро Оленич.
Номінацію додали з огляду на значну кількість проєктів, поданих у сфері кібербезпеки. Мета номінації – підтримати проєкти і рішення, що допоможуть захистити міську інфраструктуру від кібератак.
Нагадаємо, що конкурс інноваційних проєктів «Смарт-системи енергомоніторингу та програмні рішення розвитку систем енергетичного менеджменту» відбудеться в межах акселераційної програми «Стійке місто». Ця програма є частиною співпраці з Bloomberg Philanthropies.
Фіналісти конкурсу зможуть:
- подати заявку на грантову програму від Проєкту USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» й отримати фінансування на розроблення інноваційних рішень, продуктів або сервісів у цій галузі;
- долучитися до захисту критичної інфраструктури та посилити позиції у кіберпросторі;
- стати частиною спільноти фахівців та однодумців для обміну досвідом, співпраці та спільного розвитку інноваційних рішень.
Оцінюватимуть технологічні стартапи, що беруть участь в акселераторі «Стійке місто», члени міжнародного журі: віцепрезидент та директор напрямку глобальних ринків Cities & Places компанії Jacobs Стів Зоегалл, генеральний директор Nordic Edge AS Тер’є Ейде, генеральний директор Digital Path Калум Кемерон та співзасновник і генеральний директор STARTUP MASTERY Ігор Пеер.
Конкурс відбудеться 26–27 червня 2024 року у змішаному форматі – офлайн та онлайн.
Реєстрація обов’язкова і доступна до 18 червня через онлайн-форму https://e.surl.li/tymyli.
Зареєструватись можуть учасники від 16 до 75 років. Під час заповнення Google-форми важливо зазначити, зокрема, місце роботи або навчання, інформацію про членів команди, спрямування проєкту, наявність виробничої бази та інші аспекти. Можлива й індивідуальна участь. Перевага надається проєктам із готовністю від TRL 4 і вище та можливістю застосування на практиці. Презентацію проєктів необхідно надати у форматі PDF.