Вівторок, 7 Лютого, 2023
Головна > Доставка їжі в Вишневому, Крюковщине – що нового на ринку?

Доставка їжі в Вишневому, Крюковщине – що нового на ринку?

Зовсім недавно ще мало хто користувався такою послугою, як доставка готової їжі додому або в офіс, оскільки це було недозволеною розкішшю, але зараз це стає звичайним і звичним ділом. Сучасний ритм життя не тільки в такому великому мегаполісі, як Київ, але і в його передмістях, став таким динамічним, що багатьом просто ніколи готувати їжу, тому вони замовляють її додому, на роботу і навіть на пікнік.

Так, сьогодні будь-який житель передмість Гатне, Вишневе і Крюковщина може зайти на сайт https: //zakaz.zolotoy- dyb.com.ua або зателефонувати до ресторану «Золотий Дуб» і замовити смачну, ароматну, гарячу їжу, яку готують досвідчені і професійні кухарі. Не пізніше, ніж через годину кур’єр привезе її за вказаною адресою. Якщо раніше в основному доставляли тільки салати і піцу, то зараз для замовлення додому доступна й інша їжа: шашлик з різного м’яса, супи та борщ, кондитерські вироби, напої.

Їжа в будинок у приміські населені пункти доставляється з 10.00 до 22.00 годин, і коштувати це буде всього 40 гривень!

Замовлення їжі в ресторані «Золотий Дуб»: вигідно, швидко, зручно

Доставка готових страв здійснюється двома способами:

  • Замовлення додому. Після того, як клієнт оформить заявку, протягом години за вказаною адресою кур’єр привезе гарячу, щойно приготовану їжу.
  • Отримати в ресторані. Клієнт замовляє потрібні страви і сам приїжджає за ними на певний, попередньо узгоджений час.

Ресторан пропонує для доставки найрізноманітнішу їжу, яка є в його меню: традиційні вітчизняні страви і страви кухонь європейських країн, їжу, приготовлену на вогні (з м’яса, риби, овочів), ексклюзивні десерти, зроблені досвідченими кондитерами, напої.

Крім цього, можна замовити додому будь-які закуски, піцу з різними наповненнями, українські вареники і класичний борщ, страви, приготовані за унікальними старовинними рецептами, супи і гарніри, десертні смаколики та випічку. Для замовлення доступно меню на бенкет або дитяче свято.

Переваги замовлення готових страв

Щоб зготувати вдома хоча б одне блюдо, доводиться витрачати багато часу і сил на похід в магазин, обробку, підготовку продуктів і знаходження біля плити. До того ж, приготована їжа не завжди виявляється смачною і корисною. Замовлена в ресторані «Золотий Дуб» їжа – це гарячі страви високої майстерності і професіоналізму, вишуканий і неповторний смак.

  • Економія часу. У людини вивільняється кілька годин на день, протягом яких потрібно сходити в магазин і приготувати гарячу страву. Цей час можна провести з більшою користю, спілкуючись з друзями або родиною, спланувати візит на лайф-коучинг у Києві, перегляд фільму в кіно, на прийом до адвоката з нерухомості або будь-яку іншу корисну чи приємну справу.
  • Збереження сил. Не потрібно після трудового дня витрачати сили на приготування вечері, а можна просто розслабитися і прийняти ванну до приїзду кур’єра.
  • Швидкість доставки. Після дзвінка в ресторан буквально через годину можна насолоджуватися смачною, гарячою, щойно приготовленою їжею.
  • Різноманітність. Зараз для замовлення додому можна вибрати будь-яку страву: від простого салату до найбільш вишуканого або екзотичного блюда.
  • Якісно приготована їжа. У ресторані працюють професіонали своєї справи, які готують строго за рецептом і з свіжих, добре оброблених продуктів. Кухарі точно знають, як зробити готову страву не тільки смачною, але і корисною.

Багато хто думає, що замовлення їжі додому чи роботу обходиться дуже дорого. Звичайно, за доставку готових страв доведеться заплатити більше, ніж зробити їх самим, але ця різниця зовсім невелика. За незначну переплату можна отримати якісну їжу ресторанного рівня і велику кількість вивільненого часу.

Кур’єр ресторану «Золотий Дуб» доставить в Гатне, Крюківщина та Вишневе до переїзду будь-яку замовлену страву в зазначений час і в гарячому вигляді!

Новости Краматорска