Головна > Новини Києва > Економіка > «Динамо» – «Барселона»: прогноз і ставки Роберто Моралеса

«Динамо» – «Барселона»: прогноз і ставки Роберто Моралеса

Відомий український журналіст, коментатор відеосервісу MEGOGO і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Роберто Моралес підготував прогноз на матч Ліги чемпіонів «Динамо» – «Барселона».

Динамівці перед першим матчем мали величезні (просто гігантські!) проблеми зі складом. Зараз, попри те, що багато гравців не вели підготовку до цієї зустрічі, склад виглядає ліпше, ніж було на «Камп Ноу».

Разом з тим скажу, що і в «Барселони» є негаразди. Травми Піке та Роберто, великі проблеми в захисті.

«Барселона» має забивати. Це 100%! Однак і «Динамо», думаю, відзначиться. Не варто в усьому звинувачувати Тер Штегена в минулій поразці каталонців. Він насправді дуже хороший воротар, але забити можна будь-кому. Ситуація з розбалансом у «Барселоні» дає «Динамо» шанс на це.

Тим паче кияни достатньо впевнено і непогано зіграли з «Інгульцем». «Інгулець» і «Барселона» – різні вагові рівні. Втім, всі грають на майже однакових полях у майже однаковий футбол, як мінімум, за правилами.

Отже «обидві заб’ють» у цьому поєдинку ставка достатньо обґрунтована.

Можна ризикнути й поставити на «Барселону», яка, швидше за все, гратиме від того, що їй потрібно перемагати та робити акцент на найсильнішу свою сторону – атаку.”Букмекерська контора 1xBet пропонує вигідний коефіцієнт на цей матч – 1,63. На порталі “Рейтинг Букмекерів” БК 1xBet має рейтинг 5 з 5. Найвище експерти та користувачі оцінюють коефіцієнти контори.

Новости Краматорска