Вівторок, 7 Лютого, 2023
Головна > Елайнери або вирівнювальні капи в Києві – модний тренд 2021 року

Елайнери або вирівнювальні капи в Києві – модний тренд 2021 року

Вирівнювальні капи, відомі як елайнери, дозволяють ефективно та з відмінним результатом усунути патології прикусу, при цьому їх абсолютно не видно оточуючим. Коригування зубного ряду відбувається без шкоди для емалі й комфортно для пацієнта, на відміну від традиційних брекетних систем (докладніше про елайнери 2021 року в Києві див. тут).

Елайнери та їхнє призначення

Елайнери – це капи, виготовлені з щільного і прозорого матеріалу, який вирізняється хорошою еластичністю. Виробляються вони персонально під кожного пацієнта й з точністю відображають вид його зубного ряду. За своєю конструкцією вирівнювальні капи нагадують відбілюючі моделі, оскільки вони також добре знімаються, їх легко мити і чистити, до того ж їх практично не видно внаслідок прозорості матеріалу.

Елайнери призначені для поступового виправлення неправильно розташованих зубів – або на одній з щелеп, або одночасно на обох. Пацієнту видається комплект кап, які моделюються і виготовляються персонально під зубний ряд конкретної людини.

Капи певним чином тиснуть на зуби, зміщуючи їх у необхідному напрямку і змінюючи їх положення. Після того, як зубний ряд скоректується під перший елайнер, пацієнту встановлюють наступну конструкцію. Подібна зміна здійснюється до тих пір, поки не відбудеться виправлення патології.

Кількість елайнерів та правильність розташування зубів визначається ортодонтом, який в процесі лікування спостерігає за проміжними результатами і при необхідності їх коригує.

Так, в популярній клініці «Нью Смайл» м. Києва можна купити вирівнювальні прозорі капи за доступною ціною і виправити різні патології зубного ряду, отримавши висококваліфіковане ортодонтичне лікування.

Застосування елайнерів

Капи з прозорих, композитних матеріалів використовуються при наступних аномаліях:

  • прикус відкритого типу. Не відбувається змикання фронтальних і бічних зубів;
  • перехресний прикус. Щелепи зміщені відносно одна одної;
  • мезіальний прикус. Зуби внизу ростуть з нахилом вперед;
  • глибокий прикус. Верхні зуби перекривають нижні;
  • ріст зубів з нахилом в один бік;
  • тісно притиснуті один до одного зуби (скупченість);
  • великі простори між зубами;
  • ріст зубів під кутом.

Усі подібні патології поступово, але дуже ефективно виправляються за допомогою носіння прозорих кап.

Переваги елайнерів

Основними перевагами вирівнювальних кап є:

1. Невидимість. Оскільки елайнери виготовляються з прозорого матеріалу, їх майже непомітно. Ними можна виправити патологічний прикус без привернення зайвої уваги оточуючих, причому у пацієнтів будь-якого віку.

2. Не приносять дискомфорту. Оскільки капи мають еластичність і виготовляються індивідуально, вони щільно прилягають до зубів. Їх гладка поверхня не травмує тканини порожнини рота, тому до елайнерів швидко звикають.

3. Легко знімаються і одягаються. При необхідності пацієнт може сам зняти капу, наприклад, якщо хоче з’їсти стейк або випити улюблений коктейль Ginger Lime, якщо потрібно провести ділові переговори або відвідати клініку пластичної хірургії тощо. Звичайно, не слід цим зловживати, краще використовувати капи за рекомендаціями ортодонта.

4. Значно ефективніші брекетних систем. Вирівнювальні капи можуть виправити навіть зуби мудрості, що не доступно традиційним брекетам.

5. Не пошкоджують емаль. Гладкі, еластичн капи не дряпають емалі, на відміну від інших, особливо металевих ортодонтичних конструкцій.

6. Вартість менша, ніж у «непомітних» типів брекетів. Елайнери зазвичай мають більш низьку ціну, ніж сапфірові або лінгвальні брекетні системи, які в ортодонтії вважаються «непомітними» конструкціями.

Джерело: офіційний сайт стоматологічної клініки “Нью Смайл” на Печерську www.newsmile.com.ua

Новости Краматорска