Головна > Новини Києва > Гаряча тема > «Французька весна» в Києві покаже 3D-шоу на Софійській площі. Коли і де буде обмежено рух транспорту

«Французька весна» в Києві покаже 3D-шоу на Софійській площі. Коли і де буде обмежено рух транспорту

Національний фестиваль традиційно відбувається за підтримки посольства Франції в Україні

В Києві 11-12 червня на Софійській площі відбудеться масштабне світлове шоу в рамках фестивалю «Французька весна».

Анонсований початок заходу – 22.00 у п’ятницю 11 червня та 22.00 у суботу 12 червня.

Повідомляється, що на відкритому повітрі буде проводиться вулична вистава «Я – мрія…» від компанії «Spectaculaire, les Allumeurs d’images». монументальна світлова проєкція, створена з використанням 3D-технологій.

Організатори попереджають, що в 2021 році через санітарні обмеження вхід – безкоштонвний, але лише за попереднім записом в межах наявних місць.

Київська міська держадміністрація в зв’язку із проведенням Французьскої весни обмежить рух транспорта 11 та 12 червня з 16.00 до 23.00 на Софійській площі, Малій Житомирській, Володимирській (від вулиці Ірининської до вулиці Великої Житомирської) та в Рильському провулку. Також буде внесено зміни в рух громадського пасажирського транспорту, який курсує цими вулицями, про що буде повідомлено додатково.

КП «Київміськсвітло» буде частково відключати зовнішнє освітлення з 7 до 12 червня із 20.00 до 23.00 на Софійській площі, вулицях Софіївській, Малій Житомирській, Володимирській (від вулиці Ірининської до вулиці Великої Житомирської). 

В 2021 році світлова вистава від компанії «Spectaculaires, Les Allumeurs d’images» буде продемонстрована в оновленому вигляді. Шоу демонструвалося в 2015 році, на перегляд зібралися тисячі киян та гостей Києва. Цього року Французький інститут в Україні вирішив подарувати українській публіці музичний супровід цієї вистави в живому супроводу гурту «ДахаБраха», який написав музику спеціально для вистави.

«Французька весна» в Києві

Програма фестивалю «Французька весна» в Києві (на червень 2021 р.)

Також в червні в Києві відбудеться ще низка заходів в рамках Французької весни:

  • 9-10 та 15-17 червня – Могі фест: ретроспектива Леоніда Могі в Довженко-Центрі на вул. Васильківська, 1.
  • 25 червня – Альфа-джаз (гурт ОЗМА). Маріїнський парк, сцена «Мушля».
  • 26 червня, 20.30 – кіно-концерт «Французький авангард від Антона Байбакова». Маріїнський парк, сцена «Мушля».
  • 27 червня – показ кінофільму «Школа хороших дружин». Маріїнський парк, сцена «Мушля».
Новости Краматорска