Четвер, 8 Червня, 2023
Головна > Новини Києва > Гаряча тема > Ігор Смешко з партією “Сила і честь” потрапляє до Київради

Ігор Смешко з партією “Сила і честь” потрапляє до Київради

Вісім політичних партій наразі долають прохідний бар’єр на виборах до Київради

Вісім політичних партій наразі долають прохідний бар’єр на виборах до Київради. Серед них УДАР (28,6%), “Європейська солідарність” (14%) та “Слуга народу” (10,7%). З позапарламентських партій одним з лідерів симпатій виборців в столиці є партія “Сила і Честь” (5,5%)

Про це повідомляє соціологічна група «Рейтинг» за результатами дослідження суспільно-політичних настроїв киян, інформує Хрещатик.News

За даними дослідження, 37% опитаних не задоволені діяльністю мера Києва Віталія Кличка. При цьому його роботу щодо подолання коронавірусу негативно та вкрай негативно оцінюють 27% мешканців столиці.

69% киян мають намір взяти участь у місцевих виборах. Серед тих, хто має намір голосувати та визначився зі своїми вподобанням, найбільшою популярністю користуються вісім політичних партій, які мають високі шанси пройти до Київради.

В трійці лідерів УДАР (28,6%), «Європейська солідарність» (14%) та «Слуга народу» (10,7%). Також в міській раді отримають значне представництво партії «Голос» (6,5%) та «Сила і Честь» (5,5%). Причому, партія «Сила і Честь» наразі є одним з лідерів електоральних симпатій серед позапарламентських політичних сил.

Дослідження соціологічної групи «Рейтинг» відбулося протягом 31 серпня – 1 вересня методом CATI (computer-assisted telephone interviews — телефонні інтервʼю з використанням компʼютера).

Новости Краматорска