Середа, 11 Березня, 2026
Головна > Новини Києва > Гаряча тема > Із 14 лютого змінить рух наземний пасажирський транспорт на перетині вул. Рональда Рейгана та вул. Оноре де Бальзака (+схеми)

Із 14 лютого змінить рух наземний пасажирський транспорт на перетині вул. Рональда Рейгана та вул. Оноре де Бальзака (+схеми)

Київ та міська владаМіський транспортДороги, транспорт та парковки

Із 14 лютого до орієнтовно 30 листопада через капітальний ремонт шляхопроводу на перетині вулиць Рональда Рейгана та Оноре де Бальзака змінить роботу наземний пасажирський транспорт. Про це повідомляють у КП «Київпастранс».

На час робіт рух міського пасажирського транспорту шляхопроводом буде закритий, водночас перевезення пасажирів здійснюватиметься за зміненими схемами руху.

Зокрема, рух організують:

  • автобусний маршрут № 6 «Дарницька площа – вул. Милославська» – від Дарницької площі до вул. Рональда Рейгана за власним маршрутом, далі вул. Оноре де Бальзака (парна сторона) – шляхопровід через колії швидкісного трамвая на вул. Сержа Лифаря – вул. Оноре де Бальзака (непарна сторона) – вул. Олексія Курінного, далі за власним маршрутом до вул. Милославської. У зворотному напрямку – від вул. Милославської до вул. Олексія Курінного за власним маршрутом, далі вул. Оноре де Бальзака (непарна сторона) – шляхопровід через колії швидкісного трамвая на вул. Сержа Лифаря – вул. Оноре де Бальзака (парна сторона) – вул. Рональда Рейгана, далі за власним маршрутом до Дарницької площі;

Схема зміненої ділянки автобусного маршруту № 6 «Площа Дарницька — вулиця Милославська» на період капітального ремонту шляхопроводу на перетині вулиць Рональда Рейгана та Оноре де Бальзака. Ремонтована ділянка позначена червоним хрестом. Автобуси об’їжджають закриту частину через вулицю Вікентія Беретті та вулицю Сержа Лифаря. На схемі також позначені основні зупинки, зокрема «Кінотеатр “Флоренція”», «АТС», «Станція швидкісного трамваю “Рональда Рейгана”», «Свято-Троїцький храм», «Школа № 278» та інші.

  • тимчасовий автобусний маршрут № 37ТР «Вул. Милославська – ст. м. «Лісова» – вул. Радунська (від вул. Милославської) – вул. Рональда Рейгана – вул. Оноре де Бальзака (непарна сторона) – шляхопровід через колії швидкісного трамвая на вул. Сержа Лифаря – вул. Оноре де Бальзака (парна сторона) – вул. Рональда Рейгана, далі за власним маршрутом до ст. м. «Лісова». У зворотному напрямку від ст. м. «Лісова» до вул. Рональда Рейгана за власним маршрутом, далі вул. Оноре де Бальзака (парна сторона) – шляхопровід через колії швидкісного трамвая на вул. Сержа Лифаря – вул. Оноре де Бальзака (непарна сторона) – вул. Рональда Рейгана, далі за власним маршрутом до вул. Милославської;

  • автобусний маршрут № 44 «Житловий масив «Березняки» – вул. Милославська» – від станції міської електрички «Березняки» до вул. Оноре де Бальзака (парна сторона) за власним маршрутом, далі шляхопроводом через колії швидкісного трамвая на вул. Сержа Лифаря – вул. Оноре де Бальзака (непарна сторона) – вул. Рональда Рейгана, далі за власним маршрутом до вул. Милославської. У зворотному напрямку – від вул. Милославської до вул. Рональда Рейгана за власним маршрутом, далі вул. Оноре де Бальзака (непарна сторона) – шляхопроводом через колії швидкісного трамвая на вул. Сержа Лифаря – вул. Оноре де Бальзака (парна сторона), далі за власним маршрутом до станції міської електрички «Березняки».

У «Київпастрансі» просять пасажирів враховувати тимчасові зміни під час планування поїздок.

Новости Краматорска