Головна > Новини Києва > Гаряча тема > Кладовища Києва зачинені до червня

Кладовища Києва зачинені до червня

Доступ на всі столичні кладовища буде обмежений до 6 червня.

Про це Київський міський голова Віталій Кличко повідомив під час онлайн-брифінгу.

Також він зазначив, що в основному кияни дослухалися до закликів влади та не відвідували богослужіння на Великдень.

“За інформацією столичної поліції, богослужіння в Києві відбулися без особливих порушень обмежувальних правил. У церквах та біля них не було натовпів чи великих груп людей, як це відбувалося в деяких регіонах України. Поліцейські продовжують стежити за правопорядком біля культових споруд до завершення свят. Так триватиме весь тиждень”, – наголосив Кличко.

Міський голова також додав, що цього тижня знову відбудеться дезінфекція приміщень Києво-Печерської лаври, територія якої закрита на карантин, а усі служителі якої перебувають під медичним наглядом.

Також мер повідомив, що за минулу добу коронавірус у столиці підтвердили ще в 42 осіб, зокрема, в 4 медиків. Загалом у Києві вже 892 підтверджених випадки захворювання на COVID-19.

«Кількість киян, у яких лабораторно підтвердили захворювання на коронавірус, за минулу добу збільшилася ще на 42 людини. З них – 4 медики. За добу, що минула, в столиці, на жаль, ще 2 летальних випадки. Загалом у Києві вже 892 підтверджених випадки захворювання на COVID-19», – сказав Віталій Кличко.

Так, серед тих, хто захворіли: 15 жінок віком від 25 до 67 років та дівчинка 7 років. І 25 чоловіків від 18 до 72 років, а також хлопчик, якому 5 років.

До лікарень столиці госпіталізували 13 пацієнтів. Інші лікуються на самоізоляції, під контролем медиків.

Джерела: УНІАН, КМДА