Головна > Новини Києва > Корисна інформація > Київщина пом’якшує карантин

Київщина пом’якшує карантин

З 26 травня в Київській області відновиться робота транспорту, дитсадків, готелів

Із завтрашнього дня, 26 травня, у Київській області карантин пом’якшено. В області відновиться робота транспорту, дитячих садочків, готелів, буде дозволено проведення спортивних заходів.

Про це повідомив під час онлайн-брифінгу виконувач обов’язків голови Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«Це означає, що дозволені, але при дотриманні вимог регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автотранспортом у міському, приміському, міжміському внутрішньому обласному сполученні. При цьому кількість пасажирів має дорівнювати кількості місць для сидіння. Перед початком зміни салони транспорту потрібно дезінфікувати, а водії мають проходити температурний скринінг. Відстань від водія до пасажира не менше метра. Всі мають бути у захисних масках», – сказав він.

Також можуть працювати дитячі садки і готелі за умови дотримання протиепідемічних заходів.

Дозволяється проведення спортивних заходів (не більше 50 учасників), але без глядачів.

Релігійні заходи можливі за умови перебування у приміщенні людей з розрахунку одна людина на 10 кв. м. Всі мають бути в масках, а на вході проводитися температурний скринінг.

Володін зазначив, що це рішення не остаточне. Київська ОДА продовжить моніторити епідемічну ситуацію. У разі, якщо захворюваність зростатиме, карантинні обмеження будуть посилені.

Водночас Володін наголосив, що жорсткий карантин можуть повернути, якщо захворюваність зростатиме.

На Київщині загалом виявили 1437 випадків коронавірусу. За останню добу — 18.

Напередодні в ОДА повідомляли, що у Київській області третій день поспіль зменшується показник інцидентності — загальна кількість нових випадків за останні 7 днів на 100 тисяч населення. Якщо така ситуація продовжиться, найближчими днями в регіоні перейдуть до другого етапу послаблення карантину.

Джерела: Главком, hromadske

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *