Вівторок, 7 Лютого, 2023
Головна > Лазерна ліпосакція – кращий подарунок напередодні літа?

Лазерна ліпосакція – кращий подарунок напередодні літа?

Неправильне харчування і малоактивний спосіб життя – одні з найгостріших проблем XXI століття. Сьогодні люди проводять багато часу в транспорті, офісі або за комп’ютером, а значить, мало рухаються. Ситуацію посилює пристрасть до солодкого і нездорової їжі, а також наші шкідливі звички.

Результат закономірний: на животі, талії та стегнах швидко з’являються зайві сантиметри. На щастя, сучасна естетична медицина здатна впоратися з цією неприємністю. Позбутися набраної ваги допомагає лазерна ліпосакція або ліполіз – щадна процедура, яка не потребує великого хірургічного втручання (Детальніше про ціни на ліполіз в Україні в 2021 році див. тут).

Який ефект дає лазерна ліпосакція

Лазерна ліпосакція (ліполіз і ліпомоделювання за допомогою лазерного проміння) дає можливість:

  • Видалити зайві жирові відкладення.
  • Відновити і поліпшити стан шкіри.
  • Скорегувати контури тіла.
  • Позбавити пацієнта почуття дискомфорту, пов’язаного з недоліками зовнішності.

Процедура ліполізу допомагає повернути привабливість, відновити контури фігури, поліпшити форми. Виконують її пластичні хірурги провідної клініки естетичної медицини в Києві “Нове Тіло” для всіх дорослих пацієнтів, незалежно від того, чи є вони самозайнятими людьми чи домогосподарками, працюють на великих промислових фабриках чи маленьких ФОП, на державні інституції, аудиторські компанії в Києві, приватні готелі в регіонах чи будь-які інші підтприємства.

Суть процедури

Лазерний ліполіз – пластична процедура, метою якої є коригування окремих ділянок тіла. Суть методики полягає у впливі низькоінтенсивного лазерного променя на жирові клітини. Лазер руйнує жир і перетворює його на емульсію, що видаляється з організму природним шляхом.

Після маніпуляції фігура набуває бажаних обрисів. Цей спосіб малотравматичний, ефект від нього триває довго, а на відновлення потрібно мінімум часу.

Завдяки використанню лазерної ліпосакції пластичні хірурги в Києві можуть моделювати окремі зони на боках, колінах, руках і стегнах, створювати витончені контури шиї і підборіддя, чіткі обриси обличчя.

Ліпомоделювання – унікальна можливість акуратно й делікатно прибрати жирові відкладення навіть у тих випадках, коли суворі дієти або посилені тренування виявляються безсилі.

Особливості лазерного ліполізу

Проводиться лазерна ліпосакція під місцевою анестезією, подібної до тієї, яку застосовують популярні стоматологічні клініки. Після знеболювання лікар робить невеликий прокол і через нього впроваджує під шкіру канюлю – жорстку трубку діаметром 1 мм. Через цю трубку вводиться опто-волоконний зонд, який використовується для передачі лазерного випромінювання. Лазер нагріває жирові клітини і запускає процес їх розщеплення.

Впливаючи на проблемні зони, лазерний промінь стимулює процедуру коагуляції судин і підсилює вироблення власного колагену. В результаті роботи лазерної хвилі мембрани клітин жиру руйнуються. Їх вміст, перетворене в емульсію, через кровообіг надходить до печінки і знищується природним чином. У разі проведення маніпуляції на ділянці великої площі розщеплений жир видаляється за допомогою вакууму через канюлю.

За допомогою лазерної ліпосакції можна:

  • Лікувати посилену пітливість (гіпергідроз).
  • Коригувати грудні залози у чоловіків, які збільшилися внаслідок патологічного розростання жирової тканини.
  • Усувати надлишкову жировий прошарок делікатним методом ліпомоделювання.

Сьогодні лазерна ліпосакція в Україні – щадний і безпечний спосіб видалення жиру і коригування обличчя та фігури, що забезпечує стійкий тривалий результат. Тривалість процедури залежить від кількості жирових клітин, а також від необхідності вакуумного відкачування емульсії. Перші результати ліпосакції проявляються вже через 2-4 тижні, а остаточний ефект буде помітний через кілька місяців.

Джерело: офіційний сайт клініки пластичної хірургії Києва “Нове Тіло” www.novetilo .com.ua

Новости Краматорска