Субота, 3 Червня, 2023
Головна > Новини Києва > Гаряча тема > Літаком “Маямі-Київ” із США прибули 259 пасажирів

Літаком “Маямі-Київ” із США прибули 259 пасажирів

У “Борисполі” прикордонники оформили евакуаційний рейс з Маямі із 259 пасажирів, майже половина з яких – українські учні, які потрапили за океан за американською освітньою програмою FLEX .

Після приземлення співробітники санітарно-карантинного підрозділу разом з прикордонниками Окремий контрольно-пропускний пункт “Київ” здійснили температурний скринінг усім без винятку пасажирам. Підвищення температури та скарг на самопочуття зафіксовано не було.

І хоча всі пасажири цього рейсу налаштовувалися на обов’язкову обсервацію, по прильоту в Україну у них з’явився вибір. Уряд України вніс зміни щодо порядку проходження карантину особами, які прибули з-за кордону. Тепер охочі на два тижні ізолюватися вдома мають таку можливість за умови реєстрації в додатку “Дій вдома”.

Пасажирам рейсу з Маямі, які надали перевагу не обсервації, а самоізоляції з використанням додатку, представники Мінінфраструктури надали допомогу в реєстрації. Загалом “Дій вдома” на свої гаджети встановили майже двісотні пасажирів цього літака. Згодом ці пасажири відправилися на самоізоляцію за вказаною адресою. Решту осіб, які прибули зі США, відправилися на обсервацію.

Джерело

Новости Краматорска