Вівторок, 7 Лютого, 2023
Головна > Лікування зубних каналів у Києві

Лікування зубних каналів у Києві

За статистикою, практично в 60-70% випадків відбувається неякісне пломбування кореневих каналів, що стає причиною розвитку запалення, і в результаті зуб доводиться видаляти.

Ендодонтичне лікування – це лікування тієї області каналу зубного кореня, де розташована пульпа, «нерв». Карієс призводить до руйнування емалі, через яку патогенна мікрофлора потрапляє всередину зуба, вражаючи дентин. Через прониклу в зубну порожнину інфекцію починає розвиватися запальний процес, що приводить до загибелі пульпи, а запалення поширюється на тканини, що оточують зуб (докладніше про ціни на лікування зубних каналів у Києві див. тут).

Переваги оптичного обладнання

Ендодонтичне лікування з використанням оптичних приладів дозволяє більш ретельно і на високому професійному рівні лікувати кореневі канали, що практично виключає ризик розвитку ускладнень. Перед тим, як правильно і якісно провести пломбування каналів, стоматолог спочатку готує їх, тобто розширює і проходиться інструментом на всю їхню глибину. Особливо ретельно необхідно обробляти канали зі складними відгалуженнями, прохідність яких утруднена, а такі у пацієнтів трапляються досить часто.

Так, стоматологи популярної клініки «Дент Лайн», розташованої в Києві на Подолі, ендодонтичне лікування здійснюють із застосуванням оптичних приладів, які дають можливість повністю контролювати весь процес і з високою точністю визначати будову каналів. Завдяки такому обладнанню, лікар чітко бачить нутрощі зуба, коріння, наявність звивистих каналів і відгалужень від них. У результаті лікування проходить більш ретельно і якісно, зводячи розвиток запалень і ускладнень до мінімуму.

Оптичні прилади незамінні й при неправильно виконаному попередньому лікуванні, коли виникає необхідність переліковування каналів зубного кореня. Це обладнання дозволяє швидко знайти і виправити допущені неточності і огріхи, видалити уламки інструменту при їх наявності, здійснювати лікування на тлі таких ускладнень, як гранульоми й кісти.

Основною проблемою ендодонтичного лікування є те, що його доводиться проводити всередині зуба, тому у фахівця повинні бути відмінні знання, чудова інтуїція, багатий практичний досвід і володіння різними технологіями та методиками. Для полегшення роботи стоматологів у клініці «Дент Лайн» на Подолі давно і з хорошою ефективністю використовують оптичні прилади, що відрізніються високою точністю.

Ендодонтичне обладнання в лікуванні каналів

Підготовка зуба до початку ендодонтичній процедури проводиться таким чином:

  • усуваються всі тканини з каріозними ураженнями;
  • здійснюється відновлення тих частин зуба, які зруйновані дуже сильно;
  • видаляються пульпи;
  • знаходяться всі канали і їх відгалуження;
  • вимірюється глибина каналів;
  • розробляються канали механічним способом;
  • обробляються канали хімічними препаратами;
  • канали герметично закупорюються.

Проведення всіх перерахованих вище маніпуляцій, які повинні здійснюватися з особливою ретельністю, нерідко вимагає декількох візитів до фахівця. У цьому випадку хворий зуб накривають коронкою або ставлять тимчасову пломбу, завдяки яким людина може не змінювати свій звичайний раціон, вживаючи улюблені страви чи натуральні сухофрукти, спокійно планувати свої публічні виступи, візити до різноманітних інституцій, бюро перекладів тощо.

Якщо ж стоматолог не зміг виявити звивистий або важкопрохідний канал (що найчастіше трапляється, якщо немає спеціального оптичного устаткування), то лікування буде неякісним, результатом чого може стати:

  • Перепломбування. Пацієнт буде відчувати сильні й тривалі болі;
  • Недопломбування. У погано обробленому зубі виникне періодонтит і можуть утворитися кісти.

Щоб цього не сталося, фахівець повинен точно виміряти глибину каналів, використовуючи спеціальне обладнання, ретельно їх обробити механічним і хімічним способом та правильно запломбувати. Інакше в зубної порожнини залишиться інфекція, від якої виникнуть ускладнення.

Джерело: офіційний сайт стоматологічної клініки www.dentline.com.ua

Новости Краматорска