Понеділок, 30 Січня, 2023
Головна > М’які меблі для сучасного інтер’єру

М’які меблі для сучасного інтер’єру

Затишок – це той ключовий момент, який не залежить від того, в якому будинку ви живете, а особлива роль при його створенні належить вибору м’яких меблів. Існує безліч варіантів саме м’яких меблів. Проте виробники поділяють її на декілька основних залежно від її призначення та характеристик.

Які є види м’яких меблів

Більшість людей вважає, що до м’яких меблів належать лише дивани та крісла. Однак це давно вже не так. В сучасному світі асортимент таких меблів значно ширший і включає не лише дивани, а й кушетки, пуфи, тахти, банкетки, кухонні куточки тощо.

Дивани – це найпопулярніший вид м’яких меблів у магазині https://www.meblium.com.ua/ua. Він також є найпопулярнішим видом м’яких меблів для невеликих квартир, студій, приватних будинків з великими кімнатами. Такі меблі є універсальними і можуть використовуватися як місце для сидіння, основне спальне місце, зона відпочинку.

М’які крісла доповнюють дивани, проте в сучасному інтер’єрі вони можуть використовуватися і самостійно. Розкладні варіанти дуже часто використовують в ролі спального місця для однієї людини, яка проживає в невеличкій квартирі. Також якщо у вас залишилися на ніч гості, а повноцінного спального місця немає, то таке крісло стане чудовим рішенням.

Пуфи дуже часто відіграють роль додаткового місця для сидіння. Переважно їх ставлять у вітальню чи передпокій, також їх можна зустріти на кухні та в спальні. Також певні гарнітури м’яких меблів можна доповнювати пуфиками, адже вони чудово пасуватимуть до дизайну.

Якщо вам хочеться затишку або потрібно розмістити велику кількість людей – м’які кухонні куточки стануть відмінним рішенням для кухні або їдальні. Якщо ви вирішили купити м’які меблі такого типу, то ваші посиденьки за обідом стануть затишнішими та комфортнішими.

Невеличкі диванчики без спинки називають кушетками. Їхня цінність полягає в тому, що вони мають малі розміри і їх часто ставлять в спальні або передпокої. Вони призначені для нетривалого відпочинку та стануть чудовим елементом класичного інтер’єру.

Для каркасу м’яких меблів використовують різні матеріали: натуральне дерево або різні плити. Як наповнювач частіше використовують поролон або синтепон, а для екологічних меблів можуть бути використані різні натуральні аналоги. Наприклад, гречане лушпиння або волокно кокосу. А тому завдяки такому різноманіттю підібрати м’які меблі можна для будь-якого випадку!

Новости Краматорска