Вівторок, 7 Лютого, 2023
Головна > Новини Києва > На Київщині правоохоронці виявили вже 1150 тіл загиблих мирних жителів

На Київщині правоохоронці виявили вже 1150 тіл загиблих мирних жителів

В Київській області станом на 27 квітня правоохоронці виявили та оглянули 1150 тіл загиблих цивільних громадян. Знайдені тіла було доставлено до судово-медичних установ. У багатьох людей судмедексперти виявили кульові поранення. 

Про це стало відомо з повідомлення пресслужби ГУ Нацполіції в Київській області. 

“На Київщині за результатами проведення відпрацювання  поліцейські виявили та оглянули 1150 тіл загиблих цивільних громадян”, – наводить пресслужба слова начальника поліції Київщини Андрія Нєбитова.

Нєбитов підкреслив, що це були саме цивільні громадяни, які не мали жодного відношення до військових чи територіальної оборони. Виявлені тіла було доставлено до судово-медичних установ. У багатьох людей виявлені кульові поранення.

Поліцейські Київщини продовжують обстежувати населені пункти, які знаходились під окупацією військ російської федерації. Наразі в селі Мощун правоохоронці встановлюють  загиблих внаслідок бойових дій та виявляють місця захоронення громадян, що загинули в ході бойових дій та окупації. Також поліція також збирає свідчення  щодо  колаборантів та мародерів, виявляє вибухонебезпечних предмет,  і боєприпаси.

Тіла вже оглянули та скерували на судово-медичну експертизу. Водночас понад 300 жертв залишаються невстановленими. 

Новости Краматорска