Безпека та правопорядокВажливе під час воєнного стануДопомога при пошкодженні та знищенні нерухомого майнаКиїв та міська влада
Рятувальні та комунальні служби продовжують працювати на місцях влучань під час сьогоднішнього масованого ракетного обстрілу. Задіяні представники ГУ ДСНС України у місті Києві, комунальної аварійно-рятувальної служби (КАРС) «Київська служба порятунку», районних керуючих компаній, комунальних підприємств «Київкомунсервіс» і «Київблагоустрій».
Зокрема, задіяна спеціалізована техніка для розбору та вивезення уламків. Фахівці долучені до пошуку людей, ліквідації наслідків обстрілів і руйнувань будівель. На одній локації пожежу локалізовано, на всіх інших – ліквідовано. Усього залучені майже тисяча працівників і понад сто одиниць техніки.
Окрім цього, 166 працівників КО «Київзеленбуд», районних комунальних підприємств по утриманню зелених насаджень і лісопаркових господарств допомагають розбирати завали на території дитячої лікарні «Охматдит», яка постраждала внаслідок ранкових ракетних ударів. Комунальники привезли 3 вишки та 7 генераторів. Серед техніки: бензопили, тачки, ломи, лопати, багри, болгарки, зварювальний апарат.
Також до робіт залучені 134 працівники дорожньо-транспортних підприємств столиці та 48 одиниць техніки. Зокрема, 34 самоскиди 20 тонн, 9 навантажувачів, 2 трактори, екскаватор, гідромолот та евакуатор.