Головна > Новини Києва > Корисна інформація > Нові смерті від коронавірусу в Києві: подробиці від головлікаря Олександрівської лікарні

Нові смерті від коронавірусу в Києві: подробиці від головлікаря Олександрівської лікарні

Людмила Антоненко розповіла, як медики боролися за життя пацієнтів, і попередила про нову загрозу.

Головний лікар Олександрівської лікарні в Києві Людмила Антоненко повідомила про смерть від коронавірусу двох пацієнтів лікарні. Про це вона написала вночі на вівторок, 14 квітня, на своїй сторінці в Facebook.

Обоє померлих – чоловіки. Одному було 74 роки, а от другому всього 48. Обоє потрапили до лікарні у дуже тяжкому стані. Їм діагностували двобічну полісегментарну пневмонію. Їх одразу поклали в реанімацію та підключили до апаратів штучної вентиляції легень.

Молодший чоловік боровся за життя більше двох тижнів, однак лікарі не змогли його врятувати. Старший помер через тиждень після госпіталізації – в нього були серйозні супутні захворювання серцево-судинної системи.

За станом на кінець доби понеділка, 13 квітня, в згаданій лікарні перебувало 74 пацієнти. Із них у 49 коронавірус підтверджено, а 19 госпіталізовані з підозрою на коронавірус. У 61 людини – пневмонія, троє перебувають у реанімації та одна людина – на апараті штучної вентиляції легень, – написала Антоненко.

Упродовж останнього тижня кількість хворих на коронавірус, яких доставляють до лікарні, зростає щодня, сягнувши 17 людей за добу, – повідомила головлікар. Вона застерегла читачів: через велику кількість інфікованих священиків та вірян медики очікують пік захворюваності після Великодня.

Джерело: https://aspi.com.ua/news/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *