Головна > Новини Києва > Корисна інформація > Особливості Пробігу під каштанами – 2020

Особливості Пробігу під каштанами – 2020

Цього року Пробіг під каштанами вперше пройде в форматі #ПробігONлайн.

Організатори відповіли на ТОП-5 найпоширеніших запитань. 

1. Яка мета #ПробігONлайн​

Допомога та соціальна відповідальність завжди була в ДНК проєкту «Пробігу під каштанами», і тому оргкомітет вирішив об’єднати зусилля та направити їх на боротьбу з COVID-19.
Реципієнти: українські лікарі та медичні заклади – Центр дитячої кардіології і кардіохірургії та лікарні, про які інформує Міністерство охорони здоров’я України на своєму ресурсі​

2. Механіка #ПробігONлайн​

Стати частиною благодійного руху, залишаючись вдома, дуже ЛЕГКО:​

  • Зареєструйтеся на probig.kiev.ua і зробіть благодійний внесок у розмірі 100 грн​.
  • Завантажте інформацію про учасника (власне фото або логотип компанії), додайте слова підтримки медиків на сторінці #ПробігONлайн​.
  • Поділіться сторінкою або встановіть рамку #ПробігONлайн у Facebook​.
  • Увімкніть 31 травня 2020 о 09:00 #ПробігONлайн на головній сторінці probig.kiev.ua.​


3. Чи потрібно учаснику бігти 31 травня 2020 року​

Цього року просять кожного учасника у День Києва залишитися вдома та НЕ виходити на пробіжку.​ Варто не забути, що Пробіг – це не про біг на дистанцію чи на результат. Пробіг – про ДОБРО та ВЗАЄМОДОПОМОГУ. Цьогорічний формат передбачає благодійну фан-участь в ОНЛАЙНІ.​ Головне пам’ятати, що ваша участь – врятує життя!​

4. Що буде 31 травня 2020 року​

Готують інтерактивну програму в ОНЛАЙНІ для учасників #ПробігONлайн та гостей, які 31 травня УВІМКНУТЬ головну сторінку probig.kiev.ua або зайдуть у соцмережі Пробігу.

5. Чи можна взяти участь командою​

ТАК​. Починаючи від 10 осіб та до безкінечності ви можете реєструватися на #ПробігONлайн. Фізично подолати дистанцію команда не зможе, проте учасники матимуть можливість проявити свою корпоративно-соціальну відповідальність.
На сторінці #ПробігONлайн обов’язково буде інформація про команду, кількість учасників, лінк на сайт та фотографія. Також логотип команди з’явиться в «каруселі» на початку сторінки.​ А 31 травня у прямому ефірі ми оголосимо найбільші команди з кількістю учасників від 50 осіб.


Зауважте, що ініціатива #ПробігONлайн не передбачає стартових наборів та/або сувенірної продукції. Саме тому благодійний внесок вдвічі менший, ніж минулорічні реєстрації на Пробіг.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *