Головна > Перевезення вантажу Харьків – Україна

Перевезення вантажу Харьків – Україна

Ринок вантажних перевезень в Україні стрімко розвивається. На ринку багато пропозицій від різних компаній, які надають такі послуги. Ціни на пасажирські чи вантажні перевезення, як повідомляє https://www.rins.com.ua/gruzoperevozki_5_tonn/harkov-harkivska-obl/, цілком доступні, але можуть відрізнятися.

За допомогою автотранспорту швидко доставляються вантажі в місця, де немає залізничних колій або аеропортів. Якість доріг в Україні дозволяє у короткий термін доставити вантаж у будь-який регіон, що гарантується мобільністю автотранспорту та дозволяє виконувати замовлення у найкоротші терміни.

Професійно та недорого!

Вантажні перевезення на різні відстані – це можливість приватних осіб чи організацій оперативно отримати чи відправити техніку, меблі, продукти чи інші об’єкти до зазначеного пункту призначення. У середньому вартість такої послуги розраховується за відстанню та типом вантажу. Ті замовлення, які можна виконати звичайним вантажним автомобілем протягом доби і становлять близько 600-700 кілометрів – коштують недорого. Але якщо товар габаритний та доставка тривала, то таке замовлення буде виконане протягом 2-3 діб. Деталі по ціні можна обговорити з оператором, який прийматиме замовлення.

Особливості перевезення вантажу по Харькову + Україна

Ми пропонуємо замовникам:

  • транспорт будь-якої вантажопідйомності;
  • швидкість виконання замовлення;
  • складання супровідних документів;
  • забезпечення безпеки вантажу.

Ми займаємося перевезенням різних вантажів тривалий час, тому з впевненістю можемо сказати, що впораємося з будь-яким завданням. Усі нюанси транспортування товару продумуються до найдрібніших деталей з урахуванням специфіки, що мінімізує ризики та виключає пошкодження чи втрату вантажу дорогою.

Типи вантажних перевезень по Харькову і Україні

Компанія пропонує можливість замовити доставку будь-якого вантажу. Це можуть бути:

  • особисті речі;
  • техніка;
  • будівельні матеріали;
  • офісні переїзди;
  • цінні вантажі;
  • габаритні товари.

Залежно від конкретного типу товару та його ваги, а також габаритів, підбирається спеціальна техніка. Особливістю нашої компанії є наявність власного транспорту, що зменшує на вартість послуги. Також можна організувати попутне перевезення негабаритного вантажу з оплатою в один бік. Вартість транспортування товару розраховується кожному за індивідуально. Телефонуйте нам та уточнюйте деталі по телефону в робочий час!

Новости Краматорска