П’ятниця, 12 Червня, 2026
Головна > Новини Києва > Гаряча тема > Під час реалізації плану енергостійкості Київ сприяє та підтримує всебічну взаємодію міста, центральної влади та енергопідприємств – Петро Пантелеєв

Під час реалізації плану енергостійкості Київ сприяє та підтримує всебічну взаємодію міста, центральної влади та енергопідприємств – Петро Пантелеєв

Про КиївКиїв та міська владаЕнергоефективністьБудинок та комунальні послуги

Столиця продовжує готуватися до можливих загроз енергетичній інфраструктурі. Для цього місто впроваджує заходи, спрямовані на посилення стійкості систем життєзабезпечення. Зокрема, це підготовка підприємств теплопостачання, проведення ремонтних кампаній, а також створення резервів матеріалів та обладнання. Належний рівень координації відповідальних виконавців і злагоджена робота на рівні держави, регіонів та профільних підприємств відіграє важливу роль. Про це під час засідання Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг повідомив в.о. першого заступника голови КМДА Петро Пантелеєв.

Головною темою обговорення під час засідання Комітету стали заходи плану енергостійкості Києва, а також загальний процес підготовки міста до наступного опалювального сезону. Участь у засіданні взяли представники Київської міської державної адміністрації і Міністерства розвитку громад та територій України.

«Тісна взаємодія органів центральної влади, місцевого самоврядування та енергетичних підприємств, на нашу думку, є одним з чинників ефективного виконання планів енергостійкості. А своєчасне фінансування заходів створює фундамент енергетичної безпеки столиці та стабільного проходження опалювального сезону», – підкреслив Петро Пантелеєв.

Також він нагадав, що в межах виконання проєктів плану в столиці вже збудували дизельні енергокомплекси потужністю 10 МВт для потреб системи водопостачання, об’єкти розподіленої когенерації, виділили з бюджету міста близько 2 млрд грн на придбання й встановлення джерел резервного живлення.

Новости Краматорска