Середа, 7 Червня, 2023
Головна > Новини Києва > Гаряча тема > Під час війни київська влада продовжує утискувати малий бізнес

Під час війни київська влада продовжує утискувати малий бізнес

Хоча саме мали підприємці під час війни найактивніше за всіх підтримують захисників України, київська влада продовжує утискувати їх.

Про це пише у своєму Facebook співголова Київського міського комітету порятунку бізнесу та адміністратор групи “Малий бізнес Києва” Тетяна Петренко. “Детально опрацювавши протокол Ради оборони міста Києва №3 від 30.03.2023 року, з’ясувалось, що міська влада планує всі тимчасові споруди, які розміщенні в різних районах столиці та встановлені в різних місцях – перенести їх всі на конкретні визначені локації. По одній такій локації в кожному районі”, – пише вона.

Що це означає на практиці? А ось що: “В середньому на одній локації планують розмістити близько 8000 кв. м. торгових площ, іншими словами влаштувати ринки”. Але це ще не все. В трьох районах це локації в 100-400 метрах від ТЕЦ, зокрема ТЕЦ 5, ТЕЦ 6 та ТЕЦ “Позняки”. Ще одна локація це локація не більше ніж 500 метрів від аеропорту “Жуляни”. Ще дві локації дуже дивні – одна близько 800 метрів від заводу “Артем”, який вже був обстріляний ракетами, інша зі сторони Броварів (в’їзд до Києва) близько 1 км від ДВРЗ. І цю ідею ініціював депутат Київської міської ради від фракції УДАР Дмитро Білоцерковець. “Якщо хтось радіє тому, що місто позбавиться МАФів – не спішить радіти! Ті місця, які будуть звільнені від діючих підприємців – будуть передані іншим! Такий проєкт рішення Київради вже готується під керівництвом того ж депутата Білоцерковця”, – підкреслює Петренко. “Особисто мені дивно інше – чому посадові особи, які керують містом в період повномасштабної війни – не звернули на це увагу? Куди дивиться мер міста Віталій Кличко? Який не лише досі керує КМДА, а й очолює Раду оборони міста! Як взагалі в період війни, коли найбільше ракет і Шахедів ворог скеровує саме на ТЕЦ – можна приймати подібні рішення? Чи кваліфіковані особи входять до складу Ради оборони міста Києва? Чи варто їх всіх перевірити?”, – ставить вона питання

Петренко звертає увагу на те, що підприємців провокують до мітингів, і вони вже обговорюють їх проведення. Біля ТЕЦ, які постійно обстрілюються, планують будувати ринки.

Вона закликає правоохоронні органи звернути увагу на це.

Новости Краматорска