Субота, 28 Січня, 2023
Головна > Новини Києва > Економіка > Рішення Ради оборони Києва про МАФи, що перешкоджають проходу до сховищ, оскаржені у суді

Рішення Ради оборони Києва про МАФи, що перешкоджають проходу до сховищ, оскаржені у суді

Окружний адміністративний суд Києва прийняв до розгляду позов стосовно Київської міської державної адміністрації та її Департаменту містобудування та архітектури, Ради оборони міста Києва та мера столиці Віталія Кличка як голови цієї Ради.

Зокрема, неназваний позивач вимагає скасувати протиправний протокол Ради оборони від 6 травня. У ньому наголошується, що торгові споруди тимчасового характеру, розташовані біля станцій метрополітену або бомбосховищ, створюють ризик життя людей.

Департаменту архітектури було доручено на власний розсуд оперативно вирішувати питання про перенесення таких споруд, що створило простір для зловживань. Також у позові оскаржуються окремі рішення цього підрозділу КМДА, а також Департаменту міського благоустрою.

Позивач вимагає не виконувати їх. Окрім іншого, справа стосується договорів про пайову участь в утриманні об’єктів міського благоустрою, а також їх демонтажу. Наразі суд поки що вирішує, в якому порядку розглядатиметься цей позов.

Новости Краматорска