Головна > Новини Києва > Гаряча тема > Сенатори США у Києві: “Америка має робити для України більше”

Сенатори США у Києві: “Америка має робити для України більше”

Домогтися підписання угоди про зону вільної торгівлі між Україною і США. Таку мету озвучив, перебуваючи у Києві, глава делегації Конгресу США Ліндсі Ґрем.

“Моя мета – досягти угоди про створення зони вільної торгівлі між Україною і Сполученими Штатами уже в найближчі роки. Це докорінно змінить наші стосунки. Це стане сигналом для всього світу, що Україна є відкритою для бізнесу”, – сказав Ліндсі Ґрем під час спілкування з журналістами під стінами президентського офісу.

Окрім додаткової економічної допомоги, представники Конгресу США пообіцяли також додаткову оборонну допомогу Україні.

“Ми погоджуємося з тими, хто каже: Америка має робити для України більше. І ми будемо робити більше”, – запевнив сенатор Ґрем.

Як він заявив, “Ми будемо докладати зусиль, щоб Україна отримала засоби протиповітряної оборони, яких вам бракує зараз. Ми допоможемо модернізувати ваш Військово-морський флот. Ми надамо більше “джавелінів” для України. Ми збільшимо ціну, яку Росія буде платити за свою агресію”.

Представники Конгресу США наголосили: попри розбіжності між демократами і республіканцями, обидві партії єдині у питанні підтримки України.

При цьому вони нагадали: для отримання більшої економічної та оборонної допомоги, Україна має здолати корупцію.

До складу делегації Республіканської партії Конгресу, що перебуває в Україні, окрім сенатора Ліндсі Ґрема, увійшли також сенатори Джон Баррассо, Бен Сасс, Томмі Тубервіль і конгресмен Вільям Тіммонс.

У Києві законодавці зустрілися з президентом України Володимиром Зеленським, міністром закордонних справ Дмитром Кулебою та міністром оборони Андрієм Тараном.

Як повідомляє прес-служба президента України, під час зустрічі Володимир Зеленський наголосив на важливості підтримки Конгресом США реалізації домовленостей, досягнутих під час його недавнього візиту до Сполучених Штатів.

Як мовиться у повідомленні, президент подякував членам делегації за незмінну двопартійну та двопалатну підтримку України в Конгресі США, а також зусиль у протидії агресії РФ.

Новости Краматорска