П’ятниця, 16 Квітня, 2021
Головна > Новини Києва > Що спільного між яскравими подарунками, карантином та позитивом?

Що спільного між яскравими подарунками, карантином та позитивом?

Нещодавно  у Києві відкрився онлайн-магазин фуд-флористики «Яскравий подарунок», де кожен бажаючий може знайти цікаве поєднання та оформлення  фруктів, овочів, квітів, солодощів і не тільки.  Ми вирішили поспілкуватись із засновницею цікавого стартапу Анастасією та запитати звідки виникла ідея зайнятися фуд-флористикою і чи не страшно започатковувати новий бізнес в той час, коли більшість дрібних та середніх підприємців зачиняється через збитки.

 • Анастасіє, як Вам прийшла ідея зі створення таких неординарних подарунків особливо в такий не простий час?
 • Ідея прийшла під час карантину, ми зрозуміли що людям потрібно побільше позитиву та гарних емоцій в такий не легкий період. І от, трішки почарувавши з різними інгредієнтами які просто лежали в холодильнику, зрозуміли що з цього може вийти щось прекрасне та буде радувати оточуючих. Ми пройшли декілька серйозних навчань від закордонних майстрів, а зараз кожного дня удосконалюємо свою майстерність.
 • А з яких інгредієнтів переважно Ви робите ваші композиції?
 • Вони дуже різноманітні, ми компонуємо фрукти та квіти, ягоди та цукерки, снеки та ковбаси з різновидом сирів та різними напоями. Навіть варені раки чи креветки можна скласти в красиву композицію.
 • А як довго можуть зберігатися такі букети?
 • Це залежить від інгредієнтів які ви хочете бачити у своїй композиції. Якщо це фрукти та квіти, можуть зберігатись до 5 днів, адже фрукти  обгортаються у герметичну плівку. Ну а якщо це сири, ковбаси, раки, тощо, потрібно зберігати в холоді та скоріше куштувати.
 • Хто переважно є вашими замовниками? І чи доставляєте ви букети по Україні?
 • Замовники дуже різні, від романтичних закоханих, які хочуть здивувати один одного чимось особливим, до старшого покоління, яке вважає що подарунок і гарний і корисний.
  Нажаль доставляти по Україні такі подарунки неможливо, але в наших планах є відкриття онлайн-магазинів у великих містах, тому треба просто трішки зачекати.
 • Не страшно було розпочинати справу в такий не простий час? Це ваш перший досвід в комерції?
 • Страх був присутній коли віддавали клієнтам перші замовлення, адже завжди хочеться щоб усім все сподобалось. Але відгуки та захоплення замовників надихають. В комерції це мій перший досвід, але до цього мала багато громадських та волонтерських проектів, тож браку досвіду зовсім не відчуваю.
 • І на останок, що ви можете побажати вашим клієнтам?
 • Хочемо побажати побільше гарних емоцій кожного дня. Та нехай ваше життя буде яскравим!  

Тож якщо вам потрібен оригінальний подарунок для коханих, друзів, колег, батьків чи вам просто хочеться порадувати когось яскравим презентом  –  вам потрібно саме сюди!

«Яскравий подарунок» у соціальних мережах:

Instagram – https://www.instagram.com/yaskravyi_podarunok

Facebook – https://www.facebook.com/yaskravyi.podarunok

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *