Вівторок, 21 Березня, 2023
Головна > Новини Києва > Гаряча тема > Сімейному Екопарку Ясногородка терміново необхідний безпечний коридор для порятунку та евакуації тварин

Сімейному Екопарку Ясногородка терміново необхідний безпечний коридор для порятунку та евакуації тварин

У наш Сімейний Екопарк, який ми роками будували, вкладаючи душу, прийшла біда – війна, яка застала нас усіх.

Понад три тижні ми не мали можливості доступу до екопарку, щоб нагодувати та напоїти тварин, оцінити наслідки обстрілів та бомбардувань.

Сьогодні, завдяки ЗСУ та волонтерам, наш ветеринар – Микола Миколайович, героїчно зміг потрапити на територію екопарку, нагодував та напоїв тварин, розповів про стан екопарку зараз.На жаль, від попадання снаряду загинули: альпаки, шотландська корова, лами, угорська сюрка, близько 20 страусів, але ми продовжуємо боротися за порятунок решти 90% наших вихованців, що підтвердив сьогодні наш ветеринар та надав фотозвіт.Ми маємо врятувати тварин!

Просимо всіх почути нас і допомогти в організації безпечного коридору, а також пошуку транспорту для вивезення тварин!Насамперед необхідні 3-, 5 – тонники ( для транспортування тварин) з водіями, а також корм та ліки. Будемо вдячні кожному за вас за участь у порятунку унікальної еко ферми.Разом ми сила, продовжуємо діяти та вірити у майбутнє!Врятуємо тварин та відбудуємо для них новий Дім.

Всі, хто може допомогти, пишіть в особисті повідомлення наших соціальних мереж.

Новости Краматорска