Четвер, 8 Червня, 2023
Головна > Новини Києва > Гаряча тема > Столичний депутат і волонтер показав світлини роботи на півдні України

Столичний депутат і волонтер показав світлини роботи на півдні України

Депутат Київради Георгій Зантарая під час своєї волонтерської поїздки на південь України побував у Херсоні, Миколаєві та Чорнобаївці.

Про цю поїздку він розповів у своєму Facebook. За словами політика, у Миколаєві він відвідав спортзали, які постраждали від російських атак, і провів тренування для місцевої молоді (нагадуємо, що Зантарая є чемпіоном світу з дзюдо). Крім того, депутат подарував юним спортсменам спортивні костюми та посадив дерева у Національному суднобудівному університеті, який зараз перебуває на реконструкції після подвійного влучення російських ракет.

Геогрій Зантарая прибув до Херсона, куди доставив близько трьох тонн гуманітарної допомоги, переважно продуктів. Там він побував у театрі Куліша та аграрно-економічному університеті, які нині діють як центри гуманітарної допомоги.

Також депутат відвідав легендарну Чорнобаївку, яка з минулої осені знову перебуває під контролем України. “Одне знаю точно: Україна переможе! І кожен із нас має зробити все, щоб наблизити цю перемогу!”, – заявив Зантарая.

Нагадаємо, що раніше він доставив гуманітарну допомогу до Марганця Дніпропетровської області.

Новости Краматорска