Четвер, 8 Червня, 2023
Головна > Новини Києва > Гаряча тема > Тепер і в Київській області: подробиці

Тепер і в Київській області: подробиці

Нагадаємо, що на 20:00 17 березня лабораторно підтвердили 7 нових випадків зараження коронавірусом в Україні. Всього зафіксовано 14 випадків COVID-19, з них 2 летальних, в той час як у світі за день померло 294 людини по всьому світу.

Про це повідомляє Центр громадського здоров’я України.

Згідно з результатами досліджень вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України отримано 14 позитивних результатів на COVID-19: Чернівецька (10), Житомирська (1), Київська (1) області, м. Київ (2).

Нет описания фото.

Учора, 17 березня, у Київській області було офіційно зареєстровано перший лабораторно підтверджений випадок коронавірусу у 44-річного чоловік із міста Ірпінь, який  напередодні побував закордоном 

Як повідомила голова постійної комісії з питань охорони здоров’я Київської обласної ради Наталія Бігарі, чоловіка ушпиталили в стані середньої тяжкості з підозрою на коронавірус.

Після лабораторних досліджень було встановлено, що в пацієнта коронавірус +. Наразі чоловік знаходиться на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні Білоцерківської лікарні №3.

Зокрема, відносно забезпеченості лікарень області Наталія Бігарі повідомила, що 17 березня на сесії Київської обласної ради депутати прийняли рішення про виділення коштів на тести, необхідне обладнання, медикаменти, спецодяг тощо, які направлять на опорні лікарні Київської області. Мова йде про 19 мільйонів гривень, які виділили із розрахунку потреби на один місяць опорних лікарень у Київській області.

Новости Краматорска