Головна > Новини Києва > Гаряча тема > Тепер у Києві можна орендувати житло за допомогою відео рум-туру та без комісії

Тепер у Києві можна орендувати житло за допомогою відео рум-туру та без комісії

У застосунку bird з’явився новий розділ select.

Розробники київського iOS-застосунку оренди житла bird запустили новий розділ bird select, в якому можна винайняти квартиру за допомогою відео рум-туру та без комісії. Записатися на перегляд можна через Telegram.

Автори bird select визначили три основні проблеми майбутнього квартиронаймача: продзвонювання оголошень, запис на перегляд квартири та комісія рієлтору під час оплати. У команді проєкту розповіли, що спробували розв’язати усі три проблеми клієнта. Як же це працює?

Процес оренди квартири в додатку відбувається так: переглянули відео рум-тур квартири, яка сподобалась, а потім можна записатись на перегляд на зручний час через Telegram.

Кожна квартира для розділу відбирається вручну й перевіряється. Обов’язкові вимоги: новий житловий комплекс і свіжий сучасний ремонт. До розділу не потрапляють квартири у старих будинках, з дивними кольоровими шпалерами в спальні, із застарілими кухнями.

Оголошення в bird select завжди актуальні. Нині в розділі близько 15 квартир, їхня кількість постійно зростає.

«Відео-рум тур — головна фішка програми. Він знятий одним дублем, у відмінній якості і у вертикальному форматі, схожому на сторіз в Instagram. Рум-тур повністю «занурює» в атмосферу квартири, дозволяє пройтися нею віртуально. Якщо вам не вистачає онлайн-огляду й ви хочете побачити квартиру наживо, то достатньо лише натиснути на кнопку «Запис на перегляд». Через bird-менеджера в Telegram можна відразу ж уточнити зручний час перегляду квартири», – розповідає Арсеній Фещенко, фаундер і дизайнер проєкту.

bird — додаток для iPhone, який допомагає знайти квартиру в Києві за допомогою 3D-карти, а також розпізнає фейкові оголошення й попереджає про них користувача.

Новости Краматорска