Вівторок, 13 Квітня, 2021
Головна > Новини Києва > Корисна інформація > Транспорт в Україні будуть запускати поетапно, але не раніше 11 травня, – Д.Шмигаль

Транспорт в Україні будуть запускати поетапно, але не раніше 11 травня, – Д.Шмигаль

Прем’єр заявив, що точної дати запуску транспорту поки немає, оскільки перевезення – це “один з найбільш серйозних ризиків”

Транспорт в Україні, найпевніше, запускатимуть поетапно. Спочатку це полегшення обмежень функціонування міського транспорту, потім міжміського, а потім – міжобласного сполучення. Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

“І, напевно, у самому кінці будемо розглядати відновлення авіаперевезень або глобальних залізничних перевезень”, – зазначив Шмигаль.

Прем’єр заявив, що точної дати запуску транспорту поки немає, оскільки перевезення – це “один з найбільш серйозних ризиків”.

“Тому зняття обмежень у цій сфері потрібно розраховувати дуже уважно і вводити дуже обережно. Візьмемо метро – це 2 млн пасажирів щодня. Ми розуміємо, що через одну хвору людину за цих умов через тиждень уже будуть тисячі хворих. І це тільки через метро”, – додав прем’єр.

Шмигаль зазначив, що транспорт відновлять точно не раніше 11 травня.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *