Понеділок, 6 Грудня, 2021
Головна > Новини Києва > Культура > У Гідропарку готуються святкувати Водохреща

У Гідропарку готуються святкувати Водохреща

Традиційно у Києві 19 січня відбудеться святкування Водохреща у Гідропарку біля каплиці на честь Хрещення Господнього. Саме сюди приходять щороку тисячі киян, щоб освятити воду і зануритися у холодні води Дніпра. Під час урочистостей чергуватимуть бригади медичних працівників, рятувальної служби на воді та Муніципальна варта.

Про це повідомляє пресслужба Дніпровської РДА.

На виїзній нараді очільник району Петро Онофрійчук, разом із представниками КМДА та комунальних підприємств, обговорили питання щодо забезпечення благоустрою території під час проведення свята.

Зокрема, представник Київводоканалу повідомив, що у Гідропарку буде розміщено 2 автоцистерни з питною водою.

– Найближчими днями розпочнуться роботи зі встановлення понтону на дитячому пляжі Гідропарку та розміщенню синтетичної доріжки до місця освячення води. Для всіх гостей свята буде забезпечено святкову торгівлю (чай, кава, кондитерські вироби), встановлено 4 біотуалети у місці проведення заходу, зокрема для осіб з особливими потребами, –розповіли у Дніпровській РДА.

Окрім цього учасники наради обговорили питання забезпечення святкової програми під час відзначення Водохреща поруч з каплицею на честь Хрещення Господнього у Гідропарку (острів Передмостова слобідка, 1).

Нагадаємо, що Хрещення Господнє – третє і завершальне свято різдвяно-новорічного циклу, яке православні та греко-католики відзначають 19 січня.

Це свято пов’язують із хрещенням Ісуса Христа у річці Йордан. Вважається, що на Водохреща вода набуває цілющих властивостей і зберігає їх протягом року.