Вівторок, 21 Березня, 2023
Головна > Новини Києва > Медицина Києва > У Києві благодійний фонд “Трушна перемога” передав реанімобіль для перевезення поранених з регіонів

У Києві благодійний фонд “Трушна перемога” передав реанімобіль для перевезення поранених з регіонів

У Центрі інноваційних медичних технологій з’явилася машина швидкої допомоги, яка перевозитиме поранених військовослужбовців з різних регіонів України.

Автомобіль Mercedes Sprinter передав лікарям Благодійний фонд “Трушна перемога”.

Перед тим, як вручити медикам, автівці вдосконалили технічний стан, адаптували та відповідно укомплектували.

Автомобіль Mercedes Sprinter передав лікарям Благодійний фонд "Трушна перемога"

“Це сучасний реанімобіль, який дозволяє перевозити найважчих хворих. Він оснащений кисневим апаратом, дефібрилятором, ношами та усім необхідним реанімаційним устаткуванням. Ще сучаснішим за цей автомобіль може бути лише спеціалізоване авто для перевезення трансплантаційних органів”, – зазначив директор Центру інноваційних медичних технологій, доктор медичних наук Іван Тодуров.

Автомобіль оснащено кисневим апаратом, дефібрилятором, ношами та усім необхідним реанімаційним устаткуванням

За словами співзасновника “Трушної перемоги” Андрія Потійка рішення придбати таку машину з’явилося після того, як до Фонду звернувся поранений з проханням допомогти перевезти його з Києва до Львова.

“Хлопця, що повернувся з передової, треба було перевезти з Київської лікарні швидкої медичної допомоги до Львівської ЛШД. Він звернувся до кількох медичних установ з проханням перевезти його, і йому скрізь назвали комерційний прайс. Ця історія нас сильно зачепила, і ми вирішили придбати й передати відповідальним надійним спеціалістам реанімобіль для реалізації таких запитів”, – розповів волонтер.

Лікарі ЦІМТу збираються використовувати авто для перевезення важких хворих між різними областями, для обслуговування своїх пацієнтів у Києві та області, а за потреби надаватимуть машину на “нульовку”, щоб забирати звідти поранених та довозити їх до необхідного медичного пункту.

Новости Краматорска