Вівторок, 30 Травня, 2023
Головна > Новини Києва > Гаряча тема > У Києві буде посилено карантин на Великдень – Рубан

У Києві буде посилено карантин на Великдень – Рубан

У Києві через численні порушення жителями столиці карантинних обмежень, зафіксованих у Вербну неділю, прийнято рішення посилити карантин на Великдень.

Про це повідомив глава Держпродспоживслужби в Києві Олег Рубан в ефірі телеканалу «Україна 24».

«Ми сьогодні провели рейд по всіх церквах. І побачили, що попередні домовленості, які були складені в четвер і п’ятницю, на жаль, не дотримувалися: великі скупчення людей, відсутність дистанції, відсутність масочного режиму при проведенні богослужінь. Тому на Великдень будемо проводити додаткові заходи, будемо встановлювати додаткові пости для дотримання режимів», – зазначив він.

Рубан нагадав, що в «червоних» зонах взагалі буде заборонено проведення свят. А церкви, в яких не будуть дотримуватися карантинні обмеження, будуть оштрафовані, як і парафіяни, які допустили порушення.

«Перш за все передбачені штрафи для громадян, які не дотримуються правил безпеки, – це 170 гривень і 220 гривень. Що стосується церков, дійсно, там є Адміністрація, суб’єкт, який організовує заходи, штрафні санкції будуть накладатися на них. Цього не хотілося б робити, з кожним адміністрацією обговорювався план дій і заходів, які будуть, і ми будемо тільки посилювати в Києві такі заходи», – сказав чиновник.

Новости Краматорска