Вівторок, 30 Травня, 2023
Головна > Новини Києва > Економіка > У Києві керівника управління Шевченківської РДА підозрюють у крадіжці 8 млн грн на ремонтах теплових пунктів

У Києві керівника управління Шевченківської РДА підозрюють у крадіжці 8 млн грн на ремонтах теплових пунктів

Фігуранта затримала прокуратура. За даними справи, управління переплатило за теплові пункти втричі більше, ніж вони коштували. 

Про це повідомляє Інформатор Гроші з посиланням на пресслужбу Київської міської прокуратури. 

Правоохоронці встановили, що в 2020 році Управління містобудування, архітектури та землекористування Шевченківської районної адміністрації уклало договір з низкою підприємств. За умовою вони мали капітально відремонтувати  модульні теплові пункти житлових будинків. Однак ціна обладнання, яке постачали, майже втричі перевищувала вартість модулів ІПТ у виробника. За попередньою оцінкою, збитки для бюджету через завищення цін складають 8 млн грн. Чи штучним воно було — розбереться слідство. Наразі про підозру у службовій недбалості повідомили виконувачу обов’язків керівника управління. Відкрито справу за ч.2 ст. 367 КК України — винуватцю загрожує від 2 до 5 років з позбавленням права займати певні посади та штрафом. 

Також в межах цього провадження підозрюються два керівника підрядних підприємств та двоє інженерів КП у привласненні коштів та службовому підробленні. 

ПІДОЗРІЛІ ЗАМОВЛЕННЯ

На платформі публічних закупівель Prozorro ми знайшли 18 тендерів на капітальний ремонт модульних теплових пунктів у Києві від Шевченківської райадміністрації. Їх мали зробити за наступними адресами:

  • вул. Мурашка Миколи, 4А, 4Б, 6А
  • вул. Юрія Іллєнка, 85, 87, 89
  • вул. Герцена, 18/20
  • вул. Тропініна, 2/4
  • вул. Половецька, 16А, 16Б, 25/27
  • вул. Багговутівська, 28, 30, 32, 34
  • вул. Татарська, 21
  • вул. Отто Шмідта, 31
  • вул. Печенізька, 16.

Вартість кожної роботи — 777 тисяч грн. В усіх тендерах був однаковий переможець — ТОВ “ТЕПЛОРЕКОНСТРУКЦІЯ”. Незважаючи на таку кількість спільного, тендери проводили за кожним будинком окремо і в один і той же день — 9 липня. І відбулися вони за спрощеною процедурою. Конкурентів у “ТЕПЛОРЕКОНСТРУКЦІЯ”, ясна річ, в цьому не було. 

ЩО ВІДОМО ПРО КОМПАНІЮ

За даними YouControl, “ТЕПЛОРЕКОНСТРУКЦІЯ” належить Бодні Владиславу Ігоровичу. Він є не тільки власником, а й керівником компанії. У власності Владислава Бодні — лише “ТЕПЛОРЕКОНСТРУКЦІЯ”, він зареєстрував її у 2019 році. Статутний капітал — 10 тисяч грн. При такому невеликому бюджеті за 2020 та 2021 рік компанії замовили тендери на суму 136 млн 388 тис 254 грн, і всі замовники — управління районних адміністрацій в Києві. Лише за деякими винятками це не був капітальний ремонт теплових пунктів. То ж виникає питання — чи це остання підозра від правоохоронців на адресу управління районної адміністрації?

Новости Краматорска