Головна > Новини Києва > Гаряча тема > У Києві на два дні призупинять вакцинацію через святкування Дня Незалежності

У Києві на два дні призупинять вакцинацію через святкування Дня Незалежності

Вакцинація жителів Києва від коронавірусної інфекції Covid-19 буде припинена на два святкових дні, 23 і 24 серпня, у зв’язку зі святкуванням річниці незалежності України, повідомляється на сайті Київської міської державної адміністрації.

“У зв’язку зі святкуванням 30-ї річниці незалежності України 23 і 24 серпня (понеділок-вівторок) не працюватимуть Центр масової вакцинації (в МВЦ) і прищепні пункти в медичних закладах столиці. Пропонуємо киянам, передусім тим, хто в зазначені дати має пройти ревакцинацію, щепитися другою дозою вакцини від Covid-19 раніше (21-22 серпня включно) або починаючи з 25 серпня”, – йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, 10 серпня кількість зроблених у Києві щеплень від Covid-19 перевищила мільйон, зокрема, другу дозу вакцини на той час отримали майже 373 тис. городян. Українська столиця залишається в лідерах з вакцинації серед інших регіонів країни.

У 2021 році державне свято День Незалежності України (24 серпня) припадає на вівторок. У зв’язку з цим уряд ухвалив рішення зробити понеділок, 23 серпня, також вихідним днем; робочий день перенесено на суботу, 28 серпня. Таким чином, вихідні в Україні будуть з 21 до 24 серпня.

Новости Краматорска