Київський національний університет імені Тараса Шевченка, економічний університет імені Вадима Гетьмана та лінгвістичний університет пішли на дистанційне навчання.
Відповідні розпорядження опубліковані на офіційних сайтах ВНЗ.
“У період з 23 вересня 2021 року по 13 жовтня 2021 року проведення всіх видів навчальних занять за денною і заочною формами навчання здійснювати у відповідності до затверджених розкладів із використанням технологій дистанційного навчання”, — йдеться у повідомленні університету імені Т.Г. Шевченка.
Як зазначили у Київському лінгвістичному університеті, навчання студентів з 23 вересня відбуватиметься “в реальному часі у форматі онлайн”, а всі заняття перенесені на першу зміну.
Згідно з розпорядженням КНЕУ, дистанційне навчання триватиме доти, доки не 80% працівників університету не вакцинуються проти коронавірусу.
Що відомо
- Із 00 годин 00 хвилин 23 вересня на території всіх регіонів України набув чинності “жовтий рівень” епідемічної небезпеки поширення COVID-19, що передбачає впровадження відповідних карантинних обмежень.
- За добу 22 вересня в Україні зафіксовано 7 866 нових випадків захворювання на коронавірусу, серед нових хворих 667 дітей та 175 медиків.
- Міністерство охорони здоров’я дозволило комбінування вакцин Moderna та Pfizer/BioNTech.
- Прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні Кабінету міністрів 22 вересня пояснив, як зможе працювати бізнес у “жовтій” та “червоній” карантинних зонах.