Субота, 28 Січня, 2023
Головна > Новини Києва > Корисна інформація > У Києві на дистанційне навчання перейшли три університети

У Києві на дистанційне навчання перейшли три університети

Київський національний університет імені Тараса Шевченка, економічний університет імені Вадима Гетьмана та лінгвістичний університет пішли на дистанційне навчання.

Відповідні розпорядження опубліковані на офіційних сайтах ВНЗ.

“У період з 23 вересня 2021 року по 13 жовтня 2021 року проведення всіх видів навчальних занять за денною і заочною формами навчання здійснювати у відповідності до затверджених розкладів із використанням технологій дистанційного навчання”, — йдеться у повідомленні університету імені Т.Г. Шевченка.

Як зазначили у Київському лінгвістичному університеті, навчання студентів з 23 вересня відбуватиметься “в реальному часі у форматі онлайн”, а всі заняття перенесені на першу зміну.

Згідно з розпорядженням КНЕУ, дистанційне навчання триватиме доти, доки не 80% працівників університету не вакцинуються проти коронавірусу.

Що відомо

  • Із 00 годин 00 хвилин 23 вересня на території всіх регіонів України набув чинності “жовтий рівень” епідемічної небезпеки поширення COVID-19, що передбачає впровадження відповідних карантинних обмежень.
  • За добу 22 вересня в Україні зафіксовано 7 866 нових випадків захворювання на коронавірусу, серед нових хворих 667 дітей та 175 медиків.
  • Міністерство охорони здоров’я дозволило комбінування вакцин Moderna та Pfizer/BioNTech.
  • Прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні Кабінету міністрів 22 вересня пояснив, як зможе працювати бізнес у “жовтій” та “червоній” карантинних зонах.
Новости Краматорска