Головна > Новини Києва > Гаряча тема > У Києві озброєна поліція в масках зірвала концерти на Нижньоюрківській

У Києві озброєна поліція в масках зірвала концерти на Нижньоюрківській

У поліції кажуть, що лише «поспілкувались з організаторами заходу та попередили про адміністративну та кримінальну відповідальність».

15 травня у Києві правоохоронці зірвали два концерти, що проходили у закладах території ткацької фабрики на Нижньоюрківській, 31 – Closer та Mezzanine.

Близько 19:00 на територію фабрики приїхав патруль поліції та перекрив прохід. За словами Паши Пластика, співвласника LOW Party, правоохоронці пояснили, що «роблять превентивну операцію, бо тут були порушені правила карантину». При цьому вони не змогли відповісти на питання, яка площа приміщень всередині фабрики, де саме проводяться концерти та в чому полягають порушення. Поліціянти в той час стояли біля входу до клубів.

Через те, що люди приходили заздалегідь, організатори вирішили почати концерт раніше. У той час, коли артисти готувались до виступу, почали надходити повідомлення про автобус з нарядом поліціянтів у масках, із палицями та автоматами.

«Ми закрили всі двері (потім ми побачили відео про спроби злому дверей), але о 21:10 вони зайшли до нас з ліхтариками з боку тераси, Лісового причалу. Вимкнули музику, ввімкнули світло і в досить грубій формі скрутили барменів і вивели з приміщення. Потім один із них сказав, що ми перебуваємо в нічному клубі і нічний клуб не має права працювати в принципі. Світили ліхтариками в обличчя відвідувачів, знімали на відео і наказали всім залишити приміщення», – розповідає співвласник LOW Party.

Поліція також розігнала людей біля радіостанції 20ft Radio та в ресторані Savage Food на території фабрики. У цей час там було десять людей, серед них були діти.

У пресрелізі правоохоронців йдеться, що вони виявили приміщення, яке готувалось для проведення вечірки за участю «масового скупчення громадян». Також поліціянти повідомили, що лише «поспілкувались з організаторами заходу та попередили про адміністративну та кримінальну відповідальність».

Київ перебуває у жовтій карантинній зоні. Згідно з правилами зони, заборонені організація бенкетів, публічних подій, святкових заходів у розважальних закладах з 00:00 до 07:00 години.

Новости Краматорска