Вівторок, 30 Травня, 2023
Головна > Новини Києва > Гаряча тема > У Києві поки не знають, коли учні повернуться за парти

У Києві поки не знають, коли учні повернуться за парти

Столична влада повідомить школярів і батьків про те, як навчатимуться учні далі та коли повернуться за парти, пізніше.

Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський, коментуючи питання впровадження дострокових канікул для учнів 5-11 класів.

Він нагадав, що через епідемічну ситуацію в місті із 18 березня учні 5–11 класів підуть на весняні канікули, а заклади професійної освіти та школи, що працюють не за семестровою системою, проводитимуть навчання дистанційно.

Водночас садочки та початкова школа поки працюватимуть у звичному режимі.

«Враховуючи складну епідеміологічну ситуацію в місті, ми вимушені відправити старших школярів на весняні канікули вже з цього четверга. Молодша школа піде відпочивати, як і планувалось – із 22 березня. Як школярі навчатимуться далі та коли повернуться за парти, повідомимо пізніше. Наразі найважливішим залишається здоров’я наших дітей», – зазначив Мондриївський.

За його словами, заклади позашкілля столиці під час канікул продовжать свою роботу в дистанційному форматі. Дитячо-юнацькі спортивні школи буде дозволено відвідувати винятково за умов дотримання всіх протиепідемічних вимог.

«В усіх закладах освіти Києва, що продовжать працювати у звичному режимі, мають посилити дезінфекційні та протиепідемічні заходи. Окрім того, у приміщеннях гуртожитків закладів професійної, фахової передвищої та вищої освіти мають посилити санітарно-дезінфекційний режим», – сказав Мондриївський.

Новости Краматорска