Вівторок, 30 Травня, 2023
Головна > Новини Києва > Гаряча тема > У Києві стартував проєкт з підготовки волонтерів для допомоги туристам

У Києві стартував проєкт з підготовки волонтерів для допомоги туристам

Перший в Україні проєкт з підготовки добровільних помічників у галузі туризму «Академія гостинності» запустили у Києві.

Про це розповіла заступник голови КМДА Марина Хонда, повідомляє Офіційний портал Києва

За її словами, ініціатором створення «Академії» виступило Управління туризму та промоцій КМДА.

«Практика підготовки волонтерів уже давно існує в багатьох країнах, які мають високу туристичну привабливість. Це звичайні громадяни, які вміють фахово проконсультувати, порадити, супроводити кожного, хто завітав до столиці України. Пандемія сильно «вдарила» по сфері туризму в усьому світі. Але водночас це стимул для Києва стати ще привабливішим для іноземних туристів. У нас є важлива мета: повернути кількість туристів, яка була до пандемії COVID-19. І важливим фактором привабливості є враження туристів від гостинності людей, яких вони зустріли. Показник гостинності та безпеки враховується в багатьох туристичних рейтингах світу. Я впевнена, що «Академія» – це великий крок до покращення туристичного іміджу столиці», – зазначила Хонда.

Мета проєкту – підвищити стандарти гостинності та туристичної привабливості Києва за допомогою залучення громадськості до активної співпраці у сфері туризму, підготовки гостинних і доброзичливих господарів міста, які завжди раді гостям. Відповідно до Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року, туризм і сфера гостинності – пріоритетні напрями для столиці України.

Як зауважили в КМДА, упродовж останніх років Управління туризму та промоцій проводить системну роботу щодо промоції Києва як унікальної туристичної дестинації, реалізує масштабні проєкти в межах офіційного туристичного бренду столиці «Київ – місто, де все починається». Результатом цього стала активізація фестивального руху, розвиток подієвого, гастрономічного, медичного туризму.

Проєкт «Академія гостинності» презентували 1 липня цього року, тоді ж було оголошено про початок набору курсу підготовки добровільних помічників розвитку туризму столиці. Упродовж кількох днів надійшли десятки заявок на участь у програмі.

У результаті відбору, який проводився на основі конкурсу анкет та відеопрезентацій претендентів, обрали 30 осіб та сформували дві групи майбутніх добровільних помічників у сфері туризму. До складу конкурсної комісії увійшли фахівці Управління туризму і промоцій КМДА, представники профільних асоціацій, громадські діячі та науковці.

Як повідомляв Укрінформ, в межах Міської цільової програми розвитку туризму в місті Києві на 2019-2021 роки стартує пілотний проєкт з підготовки добровільних помічників розвитку туризму – “Академія гостинності”.

Новости Краматорска