Четвер, 8 Червня, 2023
Головна > Новини Києва > Корисна інформація > У Києві тепер використовують дрони для дезінфекції підприємств

У Києві тепер використовують дрони для дезінфекції підприємств

У столиці для дезінфекції великих підприємств уперше почали використовувати дрони.
Дезінфекція із застосуванням дронів мінімізує контакт людей з місцями ймовірного потрапляння збудника, більш щільно покриває площу обробки, економить час. При цьому спецрозчин використовується максимально ефективно та економно.

За даними прес-служби Київтеплоенерго, новий спосіб дезінфекції протестували на території сміттєспалювального заводу Енергія.

Дрон піднімає в повітря 16 літрів дезрозчину за один виліт і за 10-15 хвилин дезінфікує територію площею до 20 тис. кв. м.

«На підприємство приїжджають сміттєвози з усього Києва, тому важливо забезпечити санітарну безпеку для персоналу заводу. За допомогою безпілотників ми швидко обробили під’їзні дороги сміттєвозів і майданчик прийому транспорту біля бункера», – розповів директор заводу Сергій Крикун.

У Київтеплоенерго розповіли, що Київтеплоенерго проводить щоденну дезінфекцію об’єктів в усіх структурних підрозділах компанії.

Загалом з початку карантину на ці потреби використали близько 60 тисяч літрів дезінфікуючого розчину. На ТЕЦ, котельнях, теплових вузлах, автотранспорті щоденно задіяно понад 4 тис. оперативного персоналу.

Київтеплоенерго реалізувало пілотний проект разом з українською компанією DroneUA.

Джерело: https://www.facebook.com/kyivteploenergo/

Новости Краматорска