Головна > Новини Києва > Гаряча тема > У Києві відкриють Центр гуманного поводження з тваринами

У Києві відкриють Центр гуманного поводження з тваринами

У столиці з’явиться міжвідомчий Центр гуманного поводження з тваринами.

Як передає Укрінформ, таке рішення прийняли під час засідання Комісії з питань захисту тварин при Департаменті міського благоустрою, повідомляє КМДА.

“Всі небайдужі до тварин мають об’єднати зусилля для досягнення єдиної мети – створення умов для комфортного життя тварин у столиці. Члени комісії одноголосно підтримали рішення про утворення міжвідомчого Центру гуманного поводження з тваринами у місті Києві при КМДА”, – сказав директор департаменту Тимур Ткаченко.

Мета центру – оперативна реакція на виклики та розв’язання проблем, що виникають через недбале та жорстоке поводження з тваринами.

«Містяни мають відчувати безпеку, а тварини – дбайливе та гуманне ставлення. Тому ми звертаємося до керівництва КМДА та органів Національної поліції в Києві з проханням активізувати взаємодію у сфері захисту тварин», – зазначила голова комісії Олександра Мезінова.

Як повідомляється, Комісія ухвалила рішення про створення Робочих груп для обговорення та напрацювання пропозицій щодо Правил утримання тварин у місті Києві та Київської міської цільової програми по регулюванню чисельності безпритульних тварин і контролю за утриманням домашніх тварин на 2020-2022 роки.

У 2020 році кияни прихистили понад 700 безпритульних тварин.

Новости Краматорска