Головна > Новини Києва > Гаряча тема > У Києві вкрали 12 нових тросів на Подільському мосту

У Києві вкрали 12 нових тросів на Подільському мосту

Зловмисники вкрали 12 нових вантів, які Київ отримав від німецького виробника. Вони мали тримати конструкцію Подільсько-Воскресенського мосту.

Джерело: мер столиці Віталій Кличко у Facebook

Прямя мова Кличка: “Я звернувся до правоохоронних органів, зокрема до поліції, щодо бандитських дій, які відбулися вчора на Подільсько-Воскресенському мосту. Молодики спортивної статури, у складі приблизно 15 осіб, що були одягнені в спецодяг дорожників, відтіснили та заблокували співробітників охорони мостового переходу.

Нападники загнали на міст дві вантажівки і автокран, завантажили та вивезли з будівельного майданчика 12 нових вантів, що місто отримало від німецького виробника. Це троси, які мають тримати конструкцію мосту”.

Деталі: Кличко розповів, що через кілька годин після інциденту замовник будівництва отримав лист від одного із субпідрядників про бажання того забрати ванти з об’єкту.

Він вважає подібні дії підрядників та субпідрядників як нахабний саботаж і зумисне затягування термінів будівництва.

Довідково: Подільский міст — мостовий перехід, що споруджується в Києві через річку Дніпро та має з’єднати Поділ з лівобережними районами Воскресенка та Райдужний масив.

Розпочате 1993 року (фактично 2003) будівництво мостового переходу неодноразово зупинялося через брак фінансування, відповідно дата відкриття багаторазово відкладалася.

3 thoughts on “У Києві вкрали 12 нових тросів на Подільському мосту

 1. – Ваня, такой большой, а в сказки веришь.
  Посмотрите на мост. Каким должен быть трос (вес, объем) чтобы удерживать такой мост. А 12 тросов сколько весят и занимают объем.
  Рядом имеется Московский мост. Держится на тросах. Можно ли те тросы вывести на одной машине? С точки зрения Кличко можно. А вы верите, что можно?

 2. Когда в стране нет правосудия и справедливости, каждый решает проблемы как может.

 3. Коли вже влада перестане нас тримати за дурнів.
  Ясно , що вкрали самі в себе для себе.
  Цікаво, що на якусь більш менш вірогідно вигадку
  розуму не вистачили.
  Бо розумом та и не пахне. Одні бездари та ворюки.
  Як Кличко не посоромився таке оприлюднювати???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *