Вівторок, 21 Березня, 2023
Головна > Новини Києва > Гаряча тема > У Києві з’явився новий культурний хаб

У Києві з’явився новий культурний хаб

У Києві на Лісовому масиві в Деснянському районі створили новий простір для дозвілля.

Про це повідомили у пресслужбі Деснянської РДА.

Проєкт «Створення простору для дозвілля мешканців» органу самоорганізації населення «Будинковий комітет «Поліграфічний» став одним із переможців у міському конкурсі проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування 2020-го року.

Проєкт повністю реалізовано – мешканці отримали ще одне приміщення для проведення дозвілля.

«Громадські простори — невід’ємна частина сучасних міст. У таких місцях люди повинні мати можливість вільно проводити свій час, займаючись особистими або суспільно корисними справами.

Проєкт «Створення простору для дозвілля мешканців» – це бажання створити місце для організації зборів, свят, перегляду спортивних подій, урочистостей мешканцями території органу самоорганізації населення «Будинковий комітет «Поліграфічний».

На території будинку, що був зведений наприкінці 1960-их років, були відсутні будь-які простори для спільного використання, окрім дитячого та спортивного майданчиків. Коли в теплі сезони люди можуть збиратися для свого дозвілля надворі, у холодну пору їм необхідне приміщення.

Саме тому зборами мешканців було вирішено організувати центр дозвілля на базі приміщення, що орендує ОСН «Будинковий комітет «Поліграфічний» у будівлі на вулиці Шолом-Алейхема, 18.

Наразі, завдяки перемозі в міському конкурсу проєктів та програм місцевого самоврядування, зроблено ремонт приміщення.

Партнери з громадської організації «Мешканці мікрорайону «Водопарк» забезпечують придбання меблів та оснащення для допомоги розвитку місцевого самоврядування мікрорайону.

У будні в громадському просторі відкрита приймальня — перебувають представники комітету, є можливість отримати безоплатні консультації з низки питань.

Новости Краматорска