Головна > Новини Києва > Корисна інформація > У Києві залишаються закритими на карантин 5 шкіл

У Києві залишаються закритими на карантин 5 шкіл

У Київміськадміністрації повідомили, що у столиці на дистанційному навчанні залишаються п’ять шкіл, а також 355 класів зі 135 шкіл – на самоізоляції.

«Через коронавірус, окрім п’яти шкіл, закрито й 12 закладів дошкільної освіти, а також 157 груп у 140 дитсадках. Це непогана тенденція у навчальних закладах, проте загальна ситуація в місті – невтішна», – прокоментував виконувач обов’язків першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

Посадовець вважає, що закриття шкіл «не дає бажаного результату» у боротьбі з поширенням коронавірусу. Мондриївський додав, що коли Києва готові працювати в нових реаліях.

Станом на 29 жовтня, коли у Києві відновилося навчання після осінніх канікул, влада повідомляла про 8 шкіл на карантині.

One thought on “У Києві залишаються закритими на карантин 5 шкіл

  1. Всё что делается в стране как противоэпидемические мероприятия – полумеры. Нужно перекрыть основной источник распространения заразы – ШКОЛЫ. Сами дети ковидом болеют редко, однако являются носителями и распространителями заразы, которой в школах и обмениваются, при этом заражая взрослых. А всё что делается – пыль в глаза и борьба с украинской экономикой. Сами посудите – неужели ночью ковид более заразен чем днем? Это полная ерунда. То же и с карантином выходного дня т.к. в будни нагрузка на торговлю возрастет, что повлечет тотальное не соблюдение социальной дистанции между покупателями, и т.д. Всё это целенаправленная борьба за удушение экономики а не ковида.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *