Вівторок, 21 Березня, 2023
Головна > Новини Києва > У Київському зоопарку на зимівлю залишилось понад 200 тварин, врятованих з постраждалих від окупантів регіонів України (фото)

У Київському зоопарку на зимівлю залишилось понад 200 тварин, врятованих з постраждалих від окупантів регіонів України (фото)

У Київському зоопарку цьогоріч, окрім постійних мешканців будуть зимувати понад 200 тварин, яких в умовах війни було врятовано з найбільш постраждалих регіонів України.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби “Київського зоопарку” (“Київзоо”).

У Київському зоопарку зазначили, що холоди вже зовсім близько, і співробітники парку роблять все аби тварини були зігріті, доглянуті та нагодовані.Зазначається, що на території закладу створюються запаси кормів, утеплюються будівлі, а також різноманітні джерела тепла: електрогенератори, інфрачервоні обігрівачі та дров’яні печі. 

“Цьогоріч у Київському зоопарку окрім постійних мешканців також будуть зимувати понад 200 врятованих тварин з найбільш постраждалих регіонів нашої країни. І кожен чотирилапий, пернатий або лускатий, навіть, найменший – отримає повноцінний догляд та опіку від наших працівників”, – запевнили співробітники закладу.

У Київському зоопарку додали, що забезпечити повноцінну роботу було б неможливо без допомоги меценатів та гостей зоопарку, які купляють квитки, оскільки це дозволяє покривати найбільші витрати – на корм, ветеринарне обладнання, медичні препарати, електроенергію, газ, водопостачання та підтримку інфраструктури.

Нагадаємо, у Київському зоопарку готують мешканців до холодної пори  року. По черзі облаштовують нові комфортні домівки, максимально наближені до природних умов. 

Фото: “Київський зоопарк”

Новости Краматорска