П’ятниця, 28 Січня, 2022
Головна > Новини Києва > Корисна інформація > У парках Києва розпочали встановлення окремих контейнерів для паперу, пластику та скла

У парках Києва розпочали встановлення окремих контейнерів для паперу, пластику та скла

У столиці розпочали встановлення контейнерів для роздільного збору відходів у парках. Працівники комунального об’єднання «Київзеленбуд» вже розмістили сім контейнерів із окремими відсіками для скла, пластику та паперу на території парку на Троєщині вздовж проспекту Шухевича. Про це вчора заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

За його словами, вже незабаром такі баки для роздільного збору відходів встановлять ще у 15 київських парках. Вміст контейнерів буде збиратись спочатку в більші контейнери, а потім сміттєвози транспортуватимуть сировину на сортування й переробку.

«Ми продовжуємо впроваджувати систему роздільного збору і сортувати відходи тепер можна у парках Києва. Папір, пластикові та скляні пляшки, якщо їх викинути в спеціальні контейнери, не поїдуть на полігон для захоронення чи на сміттєспалювальний завод. Вони спрямуються на переробку», – розповів Петро Пантелеєв.

Посадовець нагадав, що цього року комунальне підприємство «Київкомунсервіс» придбало 1000 контейнерів-«дзвіночків» для окремого збору пластикових (PET) пляшок і скла.

«Місто придбало 1000 нових баків для роздільного збору, частина з яких вже розміщена у дворах Дарницького району. Найближчим часом плануємо встановлення таких комплектів в усіх районах Києва», – сказав заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Джерело

Новости Краматорска