Неділя, 26 Березня, 2023
Головна > Новини Києва > Культура > У столиці діє виставка художників і архітекторів “Коти в місті”

У столиці діє виставка художників і архітекторів “Коти в місті”

У центрі культурі та мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського з 20 січня діє всеукраїнська виставка художників і архітекторів “Коти в місті”. Виставка присвячена святкуванню прийдешнього Китайського нового року, цьогорічним символом якого, за східним календарем, є кіт або кролик. 

Про це дізналися із повідомлення КПІ ім. Ігоря Сікорського у Facebook. 

“З давніх давен образу котів притаманний деякий містичний зміст, існує безліч цитат видатних людей різних часів, присвячених котам: “Є два прихистки від життєвих негараздів – музика і коти”, “Людина культурна настільки, наскільки вона здатна зрозуміти кішку”, “Якби котяче мурчання продавалося в таблетках, люди отримали б ідеальний засіб від депресії”. Що ж, нашому чудовому місту такий досконалий оберіг точно не завадить, а всім нам – хоч трохи позитиву”, – йдеться у запрошенні на виставку на сторінці картинної галереї. 

Як заважили в КПІ, на мистецькій виставці представлені роботи дванадцяти київських художників та архітекторів – майстрів художньої галереї імені Григорія Синиці. 

Всі роботи присвячені символу цьогорічного року кота або кролика за східним календарем, що вступив у свої права 22 січня. 

Виставка триватиме до кінця січня.

Де: Центр культури та мистецтв КПІ, проспект Перемоги 37 

Графік роботи: понеділок-п’ятниця: з 09:00 до 18:00, вхід вільний.

Новости Краматорска