Вівторок, 30 Травня, 2023
Головна > Новини Києва > Гаряча тема > Управління Верховного комісара ООН у справах біженців передало Києву гуманітарну допомогу для ВПО: спальні мішки, ковдри, буржуйки

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців передало Києву гуманітарну допомогу для ВПО: спальні мішки, ковдри, буржуйки

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців передало Києву гуманітарну допомогуВона буде спрямована на підтримку внутрішньо переміщених осіб, які перебувають в Києві, зокрема і осіб з інвалідністю та осіб похилого віку, які проживають у наших соціальних закладах.

Про це стало відомо з повідомлення КМДА.

“Мова йде про засоби, які допоможуть зігрітися у випадку тривалої відсутності електроенергії. Це спальні мішки, ковдри, подушки, матраци, постільна білизна. Також гігієнічні набори, термоси та буржуйки для установ, де є потреба і можливість їх встановлення. Все це буде передано на наші соціальні заклади та територіальні центри соціального обслуговування населення”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що з 24 лютого, в Києві зареєстровано більше 200 тисяч внутрішньо переміщених осіб.

undefinedІз них понад 35 тисяч – діти. Усього ж із 2014 року в Києві зареєстровано понад 350 тисяч вимушених переселенців.

Новости Краматорска