Вівторок, 7 Лютого, 2023
Головна > Новини Києва > В Києві працює тимчасовий притулок для тварин

В Києві працює тимчасовий притулок для тварин

В столиці, на території Національного комплексу “Експоцентр Україна”, з 31 березня працює тимчасовий притулок для тварин “Виставковий центр”. Притулок був створений у період воєнного стану зусиллями волонтерських організацій та міських служб, сюди з Києва та Київської області привозять тварин, які втратили господарів, які загубились.

Про це стало відомо з повідомлення Київської міськдержадміністрації (КМДА).

“Притулок відкритий для усіх охочих за попереднім записом, і його основна мета – соціалізація та прилаштування тварин, які втратили господарів і опинились на вулиці. Притулок працює з 31 березня. За цей час сюди привезли 70 собак і кішок. З них уже прилаштовано близько 40 тварин – 31 собака і 9 кішок. На сьогодні у притулку перебувають 25 собак і 5 кішок”,- поінформував заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

По словам чиновника, в цьому притулку за тваринами наглядають ветеринарний лікар та фахівець з адопції тварин комунального підприємства “Київська міська лікарня ветеринарної медицини” (КМЛВМ), постійно працюють представники громадських організацій та волонтери. 

“Корм, що сьогодні потрапляє до притулку, – це гуманітарна допомога, оскільки колосальну роботу для функціонування притулку та адопції тварин роблять зоозахисні організації та небайдужі громадяни. Поки ресурсів та території достатньо для тварин, але якщо їх кількість буде збільшуватись – працюватимемо на розширення”, – зазначив Пантелеєв.

Притулок вже має свою сторінку у Facebook. Там є інформація про тварин та їх фото, усі небайдужі можуть поширити інформацію про собак і котів, які потребують родини, або ж самим подумати про можливість взяти під опіку когось із них.

Новости Краматорска