Київський міський головаКиїв та міська владаВажливе під час воєнного стануБезпека та правопорядок
Кількість загиблих внаслідок масованої атаки ворога на столицю зросла до 12 людей. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.
«За інформацією медиків, уже 12 загиблих від атаки ворога минулої ночі. Серед них 15-річна дівчина. 57 людей постраждали. Наразі 27 із них перебувають у стаціонарах столичних лікарень», – повідомив Віталій Кличко.
Нагадаємо, столична влада оголосила 15 травня Днем жалоби в памʼять за жертвами наймасованішої атаки ворога на місто.
