Четвер, 8 Червня, 2023
Головна > Новини Києва > Корисна інформація > Windrose планує запустити щоденні рейси зі Львова до Києва з 15 червня

Windrose планує запустити щоденні рейси зі Львова до Києва з 15 червня

Українська авіакомпанія планує відновити польоти у червні та впроваджує авіапроїзні по Україні

Українська авіакомпанія Windrose оголосила про початок виконання внутрішніх рейсів по Україні з 15 червня.

Як повідомляється на офіційному сайті авіакомпанії, перевізник запускає регулярні авіарейси між п’ятьма найбільшими містами України, а також запроваджує послугу авіапроїзних для внутрішніх перельотів. Пасажири, що оформили цю послугу зможуть протягом року купувати авіаквитки за фіксованим тарифом.

Windrose оголошувала про відкриття внутрішніх рейсів ще у лютому з запланованим стартом в квітні, але через пандемію коронавірусу початок виконання рейсів було відкладено.

«З 15 червня авіакомпанія запускає регулярні авіарейси між п’ятьма найбільшими містами України – Києвом, Харковом, Дніпром, Львовом та Одесою. Компанія пропонує зручний розклад польотів Україною, завдяки якому пасажир має можливість обирати між вранішнім, денним та вечірнім вильотами та відвідати одночасно 2-3 міста на день. Зокрема, зі Львова до Харкова можна дістатися і повернутися назад протягом одного дня» – йдеться у повідомленні.

У авіакомпанії також розповіли про частоту рейсів, яку виконуватимуть по Україні. Так за маршрутом Київ – Львів заплановано 3 вильоти на день, Київ – Харків 3 вильоти на день, Київ – Одеса 3 вильоти на день, Київ – Дніпро 3 вильоти на день. Крім того, вже з 15 липня компанія почне обслуговувати ще один напрямок – Київ – Миколаїв (1 раз в день).

Ціна авіаквитків – від 625 грн в один бік та 1298 грн у два боки. Найдешевші квитки є переважно на осінь 2020 року і пізніше.

Українська авіакомпанія Windrose («Роза вітрів») заснована в жовтні 2003 року. Вона здійснює як чартерні, так і регулярні авіаперевезення, зокрема, 60% усіх чартерних авіаперевезень в Україні. Її флот налічує 13 літаків, випущених у період з 1996 до 2007 року.

Джерело

Новости Краматорска